Sport

​Ekipi i së ardhmes në La Liga (Foto)

Talentet e rinj vazhdojnë te jenë pjesë e skuadrave të La Ligas spanjolle

La Liga spanjolle vazhdon të jetë liga më e fortë në Evropë, për shkak se lojtarët më të mirë në botë luajnë në këto skuadra.

Ardhja e Ousmane Dembele, Emre Mor dhe talenteve tjerë që janë në skuadrat spanjolle, bën që La Liga të ketë superlojtarë në të ardhmen.

E përditshmja spanjolle ka përzgjedhur formacionin më të mirë të së ardhmes, ku janë yjet si Dembele Asensio, Mor apo Saul.

Show More

Related Articles