Lajme

Qafë Muzinë: Zjarri rrezikon rrugën nacionale dhe një pikë karburanti

Në Qafë Muzinë, Gjirokastër raportohet për një vatër të madhe zjarri.

Flakët janë përhapur me shpejtësi duke rrezikuar kështu rrugën nacionale, një karburant, dy stane bagëtish dhe një stan me bletë.

Efektivët e policisë dhe forcat zjarrëfikëse të qarkut Gjirokastër po punojnë normalizimin e situatës.

Më shumë

Artikuj të ngjashëm