Category: Showbiz

Taylor Swift i hakmerret Katy Perry’t në mënyrën më të ashpër (Foto+Video)

Muajin e kaluar në emisionin e James Corden ‘ Carpool Karaoke’ përmendi zënkën e kamotshme më  këngëtaren e njohur Taylor Swift. Duke e diskutuar kuptimin e...

Rita publikon pamje nga videoklipi i ri (Foto)

Kënga ‘Your Song’ e shkruar nga Ed Sheeran u bë hit brenda pak javësh. Tashmë Rita Ora, ka njoftuar se është duke realizuar klipin e këngës Këtë e bëri...

Ja ku do të jetojnë Besi dhe Xhensila pas martesës (Video)

Këngëtarja Xhensila ka disa ditë që ka lansuar këngën e re ‘Lova’. E ekipi i emisionit ‘Mirage’ ishte prezent në prapaskenat e xhirimit të videos, duke...

Maya publikon klipin e ri, merr model fituesin e ‘Big Brother” (Video)

Këngëtarja me e dashur, me e bukur me sy magjepsës e  muzikës popullore ”Maya Alickaj” ka publikuar klipin e saj me te ri ,kenga titullohet ”Ti...

Bogdo bën ndryshimin e madh (FOTO)

Albano Bogdo, një nga personazhet më të dashur të publikut shqiptar, vijon të surprizojë me lukun e tij, tashmë e bërë traditë prej tij. Ashtu si një vit më...

Kastro Zizo ‘ngacmon’ Bebe Rexhën(Foto)

Kastro Zizo mbrëmë i ka komentuar në një video live të Bebe Rexhës në Instagram, ku shkruan “brenda vitit do fejohemi bashkë”. Në foton e publikuar nga...

Rihanna, ylli në finalen e NBA, flirton me Kevin Durant (Foto)

Këngëtarja amerikane ka vjedhur vëmendjen e të gjithëve të enjten pasdite gjatë finaleve të NBA në Oakland. Riri ishte e ulur në rreshtin e parë, së bashku...

5 bjondet më të bukura në botë

Bjondet janë seksi, sharmante dhe shumë joshëse për meshkujt. Të qënit e bukur është një privilegj, dhe në ditët e sotme me pak bisturi dhe me shumë para...

Reperi i njohur zgjedh për të bërë seks me këto dy këngëtare shqiptare (Video)

Këngëtari Trim Jetullahu ishte i ftuar në rubrikën ‘Kë zgjedh’ të emisionit Mirage. Trimi kishte për detyrë që të zgjedhte mes emrave të njohur të...

Motra e Danjelit tregon për takimin me mamanë e Fotinisë: E pranoi martesën(Foto)

Martesa e Danjelit dhe Fotinisë brenda shtëpisë së Big Brother, solli dhe pakënaqësinë e familjarëve, për shkak se ata nuk ishin prezentë. Megjithatë, teksa...

Veshjet më të mira të Rihannas (Foto)

Revista e modës Elle, ka përgatitur një listë të këngëtares Rihanna me veshjet e saj më të bukura. Ndonëse ajo shquhet për stilin e saj të veçantë dhe...

Armelës i shtohet oreksi pasi del nga Big Brother…Përgjigjet nëse është shtatzënë me Damianon!

Kilet e tepërta që Armela shtoi dukshëm ditët e fundit në shtëpinë e Big Brother si dhe jashtë saj, kanë ngritur dyshime të shumta nëse ajo ka ngelur...

SKANDALOZE/ Publikohen foto të këngëtares shqiptare duke bërë seks (Foto+18)

Këngëtarja Xhesika ndoj ka replikuar në Instagram me faqen VIP-at e Bllokut për disa foto duke bërë seks që kjo faqe i publikoi asaj dikur. Por VIP-at e Bllokut I...

Ja çka bën Capital T kur është me Ramazan (Foto)

Reperi Capital T është duke agjëruar muajin e shenjtë të Ramzanit. Por tani pse po agjëron reperi nuk po ndalon asnjëherë ushtrimet në palestër. Së fundmi...

Nesër në Prishtinë mbahet koncerti i shumëpritur i Alban Skenderaj

Nesër, me 1 qershor 2017, artisti do të ngjitet në skenë në parkun e Bibliotekës Kombëtare në Prishtinë, në festën dhe koncertin e organizuar nga Banka...

Adelina Tahiri po sjell diçka të madhe (Foto)

Këngëtarja Adelina Tahiri po përgaditet për projektin e saj më të ri, dhe siç ka paralajmëruar ajo do të jetë diçka të madhe. Këtë e bëri të ditur...

Dua me këngë personale në album: Vajtoj lidhjen që nuk ka mbaruar

Ajo në një intervistë për “Fader”, ka thënë se albumi i saj do të ketë këngë për jetën e saj. Këngëtarja kosovare e pyetur nëse albumi ka ndonjë...

Lajthit kompjuteri i “Klan”-it, nxjerr gabimisht fitues Valon Shehun

Kur varesh nga teknologjia behen dhe gabime si ky qe ndodhi sonte; ne nje transmetim direkt mund te ndodhin te gjitha. Fituesja e patentes eshte ne te vertete Beatriks...

Turpërohet keq Alketa Vejsiu, rrezikon të… (Foto)

Alketa Vejsiu si asnjëherë më parë dështoi në prezantimin e saj. Në natën finale të Your Face Sounds Familiar’, ajo bëri gafë në shpalljen e fituesit. Pasi...

Valon Shehu është fituesi i edicionit të dytë të “YFSF”

Mbrëmjen e sotme është mbajtur nata finale e spektaklit të imitimeve “Your Face Sounds Familiar” i cili për javë të tëra rradhazi ka shoqëruar publikun cdo...

Me postimin e saj, Alketa Vejsiu zbulon një të vërtetë për Olta Gixharin (Foto)

Sot është nata finale e spektaklit ‘Your face sounds familiar’. Një nga anëtaret e reja të jurisë ishte dhe aktorja lozonjare dhe bjondja seksi Olta Gixhari....

Ja sa është trashur Rihanna (Foto)

Këngëtarja e famshme amerikane Rihanna duket se kohëve të fundit ka shtuar disa kilogram. Kjo është vërejtur teksa RiRi ishte parë në rrugë. Bukuroshja nga...

BB9/ Këto janë planet e Danielit dhe Fotinisë tani që janë të martuar

Ata kurorëzuan lidhjen e tyre në martesë mbrëmjen e së shtunës dhe tashmë bëjnë plane edhe për ta ardhmen pas daljes nga shtëpia e Big Brother. “Duhet të...

BB9/ Olsi zhgënjen sërish Fiorentinën: Nuk do martohemi!

Olsi, Fiorentina dhe Danjeli flasim për marrëdhënien në çift. Olsi e vlerërson Danjelin për vendimin që ai mori për ta kurorëzuar në martesë lidhjen e tij me...

Mësoni se kush tjetër merr pjesë në koncertin madhështor të Alban Skenderajt?

Edhe fituesi i edicionit të gjashtë të talent showit të përvitshëm “The Voice of Albania 6”, Klint Çollaku, do të bëhet pjesë e koncertit madhështor të...

Mami i Fotinisë kundër martesës me Danjelin: Është herët!

Njëri prej çifteve të Big Brother u njohën, u dashuruan dhe po martohen brenda shtëpisë. Big Brother, natyrisht, për të respektuar familjarët e të dyve ja...

Dasma që mblodhi të gjithë këngëtarët shqiptare (Foto)

Familja Sahiti mbrëmë kish gëzim të madh, Dekori, vëllai i stilistit Valdrin Sahiti  është martuar. Kjo dasëm e cila duket se sonte është e treta me radhë...

Arrestohet këngëtarja, u kap me drogë në banesë/Emri

Sipas mediave serbe policia ka ndaluar këngëtaren e famshme, Ema Lapin e cila u kap me sasi droge në banesën e saj, shkruan Kurir. Këngëtarja 22- vjeçare mbante...

Inis Gjoni kërkon dëmshpërblim për publikimin e videos intime

Regjisorja kërkon 200 mijë dollarë dëmshpërblim, për shkak të prishjes së imazhit të saj, pas publikimit të videos së dalë nga prokuroria në vitin 2004, e...

Premierë ‘Ladies’ sjell Ronela Hajatin më seksi se kurrë

Këngëtarja e njohur nga Shqipëria, Ronela Hajati, ka lansuar projektin e saj më të ri. “Ladies” mban titullin kënga më e re nga ajo të cilën e ka shoqëruar...

Lady Gaga tronditet pas vdekjes së shoqes së saj më të mirë

Njëra nga shoqet më të mira të Lady Gaga, Sonja Durham ka ndërruar jetë pas betejës së ashpër me kancerin. Këngëtarja Gaga është plotësisht në shok për...

Ështe ndarë nga jeta aktori i famshëm britanik Sir Roger Moore

Aktori i cili ka luajtur agjentin sekret James Bond,  ka ndërruar jetë në moshën 89 vjeçare pas një beteje  të shkurtër me kancerin. Lajmin e ka bërë të...

Luana Vjollca vishet e gjitha me ar për në Festivalin e Kanës (Foto)

Moderatorja e njohur Luana Vjollca ka postuar në profilin e saj në Instagram një foto krahas së cilës shkruan se do të jetë në festivalin e Kanës të këtij...

Rita Ora dhe Bebe Rexha bëhen bashkë në eventin e Billboard (Foto)

Dy këngëtaret shqiptare me famë botërore, Rita Ora dhe Bebe Rexha janë bërë bashkë në eventin e “Billboard Music Awards 2017” Pa asnjë dozë xhelozie por...

Celine Dion pushtoi skenën e Billboard me performancën e saj epike

Celine Dion shënoi 20 vjetorin e këngës së saj famshe të dashurisë, “My heart ëill go on”, duke performuar brenda një “abazhuri” me madhësi të lartë...

Aktorja e humorit e njohur ndryshe dhe si “Jozefina Topalli” në emisionin e saj të ri “Mos i fol shoferit”

Rudina Dembacaj, aktorja e humorit e njohur ndryshe dhe si “Jozefina Topalli” në emisionin e saj të ri “Mos i fol shoferit”, ka patur në puntatën e radhës...

6 femra të zakonshme që janë bërë pjesë e familjes mbretërore

Paramendoni duke shetitur rreth qytetit dhe aksidentalisht takoni mashkullin tuaj të ardhshëm, princin me kali të bardhë. E pra, mund të tingëllojë joreale, por...

Bella Hadid në tapetin e kuq,po fustani…

Bella Hadid nuk është imune ndaj incidenteve në tapetin e kuq. Dhe kjo ndodhi në hapjen e Festivalit të Kanës. Duke ecur në tapetin e kuq në edicionin e 70-të...

Media angleze kap mat bosin shqiptar në hotel me Pamela Anderson

Janë shtuar edhe më shumë dyshimet për një lidhje të mundshme të milionerit shqiptar, Fatmir Hysenbelliu me yllin kinematografisë botërore, Pamela Anderson. I...

Elita shfaqet duke peshkuar në bikini (Foto)

Moderatorja seksi e skenës kosovare nuk ndalet duke postuar foto provokuese në rrjete sociale, Ajo së fundi ka publikuar një foto në rrjetin social instagram,  në...

Modeli shqiptar që po çmend femrat, shikoni çfarë veprimi bëri sot

Alesio Aliaj, modeli shqiptar i ka kushtuar një ditë speciale partneres së tij, këtë të dielë, në ditën ndërkombëtare të nënës.   Ndonëse pak muaj...

Aurela Gaçe: “E vetmja që në dasmë kam dashnorin dhe burrin”(Video)

Në një intervistë për gazetarin kosovar Labinot Gashi për KTV,  këngëtarja e njohur Aurela Gaçe ka treguar shakanë  që ka bërë në dasmën e saj para disa...

3 këngët favorite për ta fituar sivjet Eurovizionin (Video)

Një ndër spektaklet më të ndjekura në Europë, Eurovizion, këtë vit mbahet në Kiev të Ukrainës. Pas dy gjysmëfinaleve, ku u përzgjodhën me votim shtetet që...

Katy Perry akuzohet për kanibalizëm(Video)

Projekti ka tërhequr vëmendjen e publikut, duke marrë një numër klikimesh prej 5 milion klikimesh në vetëm 5 orë. Por, ndryshe nga herët e tjera kur klipet e...

Shakira është kokë e këmbë e dashuruar me Pique në klipin e ri

Këngëtarja e famshme Shakira publikon videokliopin zyrtar të këngës së saj më të fundit “Me Enamore”. Ku, ashtu siç u bë e ditur kohë më parë, ka si...

Elsamedi dhe Ambra, zbulohet drama e jetës së syre (Foto)

Një modele dhe një reper bashkë, janë çifti klasik që jemi mësuar të dëgjojmë në botën e showbizit. Po cila është jeta e tyre para se të hynin në lojë?...

Nëna e Paul Walker tregon se ende e ka të freskët dhimbjen

Nëna e Paul Walker ka folur per humbjen e djalit të saj. Në një intervistë të dhënë së fundmi, Cheryl Walker ajo ka treguar se sa të vështirë e ka të...

Bebe Rexha këngën e re me reperin e famshëm amerikan

Këngëtarja me famë botërore nga Shqipëria ka paralajmëruar këngën e re. Këngë të cilën do ta sjell në bashkëpunim me Lil Wayne, shkruan Gazeta Metro. Me...

Dua Lipa thotë se është e frikshme të punosh me Chris Martin (Foto)

Dua Lipa konfirmon se tani ka filluar të bashkëpunojë më vokalistin e bendit të njohur Coldplay, Chris Martin, për albumin e saj më të ri. 21 vjeçarja e hitit...

Ronaldo shijon pushimet në Ibiza(Foto)

Paparacët kanë haritur të fotografojnë Cristiano Ronaldo dhe të dashuren  e tij Georgina Rodriguez duke shfaqur fizikun e tyre tejet seksi në plazhet e Spanjës....