Category: Showbiz

Ronaldo shijon pushimet në Ibiza(Foto)

Paparacët kanë haritur të fotografojnë Cristiano Ronaldo dhe të dashuren  e tij Georgina Rodriguez duke shfaqur fizikun e tyre tejet seksi në plazhet e Spanjës....

Mesazh Tunës në këngën e re të Cozman? (Video)

Reperi i njohur, Cozman sapo ka lansuar projektin e tij të ri të titulluar ‘Yamborghini’. Në një pjesë e këngës ka tërhequr vëmendjen ku Cozi përmend ish...

Aurela del me te brendëshme në rrugë

Aurela është femra e më e përfolur për format e saj trupore, por që asnjëherë nuk ka turp apo frikë t’i ekspozojë ato. Bukuroshja është shfaqur me një...

Kuptova se i dashuri më do për famën

Gjatë një interviste, Roza Lati foli edhe për të dashurin e saj duke deklaruar se kishte gjetur dikë me të cilin ‘mund të hante në të njëjtën tavolinë’...

Ardit Gjebrea: Në mes të një motre dhe vellai- nëna

Natyrën e tij prej djali të mirë e ka shfaqur kaq e kaq herë. Ardit Gjebrea është vërtet djali i mirë, që mamatë tona e duan aq shumë. Mendo pastaj mamaja e...

Kastro Zizo nxjerr bllof Zajminën

Këngëtarja shumë e pëlqyer për publikun Zajmina ka deklaruar edhe më parë në emisionin “Rudina” të transmetuar në Televizionin Klan se është rikthyer me...

Agron Llakaj: Vuaj nga një “sëmundje” e rrallë!

I ftuar i radhës në emisionin “Thumb” ka qenë aktori i njohur i humorit Agron Llakaj, i cili ka rrëfyer edhe një sekret nga jeta e tij. Kur bëhet fjalë për...

‘Zbarkon’ Lazarati në Big Brother, hyn një çift i ri (Foto)

Big Brother është në gjysmë të lojës, por nga ajo që ndodhi sonte duket sikur nuk ka filluar ende Dy çifte lanë shtëpinë mbrëmjen e sotme, por një tjetër...

Politikania më seksi sipas Arian Çanit është…

Arian Çani është një nga moderatorët më të njohur në Shqipëri. Me mjaft sezone me emisionin e tij ‘Zonë e Lirë’ ai ka fituar simpatinë e publikut...

Lëngu detox i aktores së njohur, ja receta që i ndryshoi jetën

Dhe sa herë që Blake Lively zbulon ndonjë këshillë për mënyrën se si të kujdesemi për veten, të gjithë jemi sy e veshë për të mbajtur shënime. Gati edhe...

Aktorja turke e kërcenuar me jetë nga vajza e dashuruar në të

Aktorja turkë Melisa Asli Pamuk është padyshim që një vajzat turke më të bukura, jo më kot ajo u shpall edhe Miss Turqia. Megjithatë, duhet thënë se shpesh...

Anjeza Shahini arrin një tjetër sukses

Sipas burimeve këngëtarja shqiptare Anjeza Shahini pas suksesit historik që arriti në Eurovision në vitin 2004, këtë vit ajo do të komentojë netët live në...

BIG BROTHER, plasin treshet në krevat

Është një program i ndjekur mediatik dhe sa tregon një pjesë të realitetit ku jetojmë, me problemet dhe të mirat që ka, në të njëjtin nivel shpalos edhe...

Ky djalë te “Aldo morning” do ju shkrijë së qeshuri (VIDEO)

Biseda me një qytetar që ka telefonuar së fundmi, është bërë hit në rrjetet sociale pasi videoja e tij është shpërndarë pafund në internet.Videoja e postuar...

Nudo në majën më të lartë të malit Taranaki(Foto+16)

Vëmendja dhe ‘pelqimet’ e shumta në Instagram janë bërë një varësi ndaj shumë personave, sidomos modelet e PlayBoy-t. Një foto komplet e cmendur vjen nga...

Aktori i “Portokallisë” konfirmon ndarjen, e quan vjehrrën “ferrë”

Ndryshime të rëndësishme kanë ndodhur në jetën private të aktorit të njohur të humorit të “Portokalli”-së, Rezart Veleshnja. Pas dy vitesh lidhje dashurie...

Publikohen fotot topless të Kate Middleton

Dukesha e Kembrixh, Kate Middleton në vitin 2002 është fotografuar nga disa paparacë, teksa merrte rreze dielli topless. Ajo dhe princi po pushonin në një resort...

Tallet me Kim Kardashian Balotelli

Sulmuesi i njohur është bërë sërish protagonist në rrjetet sociale duke ironizuar mjaft keq Kim Kardashian për disa foto të publikuara disa ditë më parë nga...

Detajin që kurrë nuk e kemi vënë re tek këpucët e Jacky Kennedy’t (Foto)

Nuk është aspak rastësi pse Jacky Kennedy u bë një ikonë stili. Zonja e Parë si duket ka përshtatur deri në imtësi tërë veshjen e saj, duke u marrë edhe me...

Rita Ora mahnit në “Met Gala” (Foto)

Mahnitëse. Rita kishte mbuluar flokët me një material dhe kjo gjë e bëri atë që të bie në sy. E veshur me një fustan të kuq ndezës, Rita të verbonte me...

Veshjet e VIP-ave në “Met Gala” 2017(Foto)

Fustanet e gjata ishin ato të cilat u preferuan më tepër edhe këtë vit. Por e veçanta ishte që stili i tyre i ngjasonte më tepër atij bohemian, pra jo fustane...

Kur këngëtarja maqedonase pohonte: Nëse ndahet Maqedonia, do t`i bashkohem Kosovës

Këngëtarja e njohur maqedonase Tamara Angelovska ka dhënë një deklaratë të guximshme kohë më parë në emision “Zonë e lirë” të drejtuar nga Arjan...

Pitt nuk e lejonte Jolie’n të adaptonte më fëmijë, ajo sot ka një lidhje të re

Pas raportimeve të fundit për dashurinë sekrete të Angelina Jolie me biznesmenin britanik, tash spekulohet se aktorja kishte vendosur të ndahej nga Brad Pitt, pasi...

Pritet dënimi për fansin e fiksuar të Madonnës (Video)

Tifoz i fiksuar i Madonnës është i gatshëm të padisë qytetin e Neë York’ut dhe policët e saj në një gjykatë për një rrahje të dyshuar, por ai nuk e ka...

Përçahet çifti i lesbikeve në “Big Brother”, Vivi tradhton Kein me Musën

ifti i lesbikeve të “Big Brother 9”, Kei dhe Vivi, tashmë janë përçarë. 30­vjeçarja Kei, me profesion punonjëse sociale, dhe Vivi 26 vjeçe, që njihet si...

Bukuroshja Eva Longoria‘Nuk jam shtatzënë, (Foto)

Bukuroshja Eva Longoria do që të dini se ka ngrënë pa fund gjatë pushimeve. Aktorja 42-vjeçare ka mohuar lajmet mbi një shtatzani të mundshme të saj. Shkas u...

Arian Çani fotografohet me bashkëshorten dhe vajzën(Foto)

Ndonëse pranon se është personazhi më pa komplekse në Shqipëri, e vërteta është se Arian Çani kur vjen puna tek familja është tejet i rezervuar. Siç dihet...

Dokumentar mbi ikonën e muzikës pop Whitney Houston

Lansohet dhe shfaqet në kinematë nga 24 deri në 28 prill dokumentari “Whitney”. Dokumentari mbi jetën e një prej zërave më me ndikim dhe ikonikë të...

Gena pret flokët(Foto)

Deri më tani atë e kemi parë me flokë të gjata kacurrela. Mirëpo tashmë shohim  një Genë më ndryshe me flokë të shkurtër. Lajmin e ka bërë të ditur ai...

Vdekja e Prince, gjinden qetësues të fortë në banesë

Një numër qetësuesish të fortë u gjetën në shtëpinë e Prince, pak kohë pas vdekjes së tij vitin e kaluar, siç sugjerojnë dokumente të zbuluara së fundmi....

Lady Gaga pjesë e filmit të drejtuar nga aktori Bradley Cooper (Foto)

Vitin e kaluar ishte lajmëruar se Lady Gaga do të paraqitej në ribërjen (Remake) e filmit ‘A Star is Born'(1937) tani në versionin e ri të drejtuar nga Bradley...

Era Istrefi do të performojë në Coachella, festivali më i madh i muzikës në botë (Foto)

Në Kaliforni tashmë ka filluar Festivali i muzikës dhe artit “The Coachella Valley Music and Arts Festival”. Në këtë festival performojnë emrat më të njohur...

Lady Gaga vjen me këngë të re (Audio)

Kënga e re e Lady Gaga’s me emrin “The Cure” është publikuar dhe më poshtë mund ta dëgjoni. Këngëtarja 31 vjeçare ka shpalosur këngën e saj të re në...

Me një mesazh të fuqishëm, Aurela Gaçe publikon projektin e ri (Video)

Këngëtarja shqiptare ka publikuar këngën e saj të re. “S’mundem” quhet kënga e re e Aurelës e cila sjellë një mesazh të fuqishëm. Kënga është...

Këngëtarja shqiptare në top listat e Danimarkës (Video)

Këngetarja 20-vjeçare Argjentina Aslani me origjinë nga Tetova publikon hitin e saj “Deadline” dhe për një kohë të shkurtër ka arritur majat e top listave ne...

Nga lulet te bizhuteritë, ja dhuratat luksoze që fansi i bënte Luanës (Foto)

Tetë muaj terror, që nuk i kishte marrë kurrë seriozisht deri mbrëmjen e të mërkurës, kur Besmir Lila iu afrua në xhamin e makinës. Moderatorja Luana Vjollca...

Nuk do e besoni çfarë i ka bërë Olen Çesari një vajze… është vërtetë e pabesueshme!

Me gjasa keni dëgjuar shpesh për femrat përfituese, që në restorante porosisin ç’ka më të shtrenjtë në menu, por jo të gjithë ia kanë mbathur duke e...

Ja çfarë e bën Jennifer Lopez të duket nga 47 vjeç në 27 (Foto)

Mund të kalosh me orë të tëra në Instagram-in e Jennifer Lopez, duke parë muskujt e saj të barkut, këmbët, të pasmet bombastike, krahët…dhe të bën të...

Linda Halimin e krahasojnë me një pornostare

Linda Halimi është përfaqësuesja shqiptare e Eurovizionit, që pritet të deputojë këngën “World” (Botë) në skenë e Kievit, më datë 9 maj. Tashmë...

Qindra fansa në Prishtinë për Kidën dhe Dj e njohur botëror

Kida sot promovoi këngën e re para qindra fansave të saj, në koncertin që mbajti në kryeqytet. Këngëtarja e njohur kosovare, dhe shumë e dashur për publikun,...

Vjen propozimi i parë për martesë në Big Brother (Foto)

Dona dhe Musa janë një nga çiftet që u formuan në shtëpinë e beqarëve e që zgjodhën që të luanin bashkë në këtë Big Brother.  Më shumë se për lojë...

Agnesa Vuthaj thotë se meshkujt kosovarë janë sipërfaqësor (Foto)

Bukuroshja Agnesa Vuthaj vazhdon të zgjojë kurreshtjen e publikut, si me jetën profesionale ashtu edhe me atë private. Por një lajm jo i mirë vjen për të gjithë...

Modelja shpenzon mijëra dollarë për të zmadhuar gjoksin(Foto)

Modelja gjermane, Martina Big ka shpënzuar 62 mijë dollarë me ndërhyrje kirurgjikale për tu bërë një ‘barbie ekzotike.’ Ajo ka zmadhuar gjoksin e saj dhe ka...

Si Rita Ora, Beyonce dhe Kim Kardashian bënë fustanin latex të jetë në trend (Foto)

Beyonce një super yll, Kim Kardashian personalitet televiziv dhe Rita Ora këngëtarja shqiptare e cila arriti majat e saj në skenën ndërkombëtare. Te trijat...

Fiksimi për Luanën, ky është fansi i çmendur që i rrahu të dashurin

Zbardhet arsyet e sherrit ku u përfshi prezantuesja e njohur Luana Vjollca dhe miku i saj, 29-vjeçari nga Prishtina, Krenar Çoçaj. Ky i fundit është qëlluar me...

Pse femrat tradhtojnë e shpjegon shkenca

Shkenctarët nga Teksasi kanë bërë një hulumtim në lidhje me atë nëse gratë tradhtojnë nën ndikimin e hormoneve, ose për shkak se ato janë të pakënaqura...

Rivalitet mes Apple dhe Samsung, iPhone 8 me çmim rekord

Kompania më e madhe e teknologjisë “Apple” do të sjellë në treg modelin më të ri të telefonave celularë që pritet të ketë çmimin më të madh deri tani...

S’do ta besoni sa vjeçar është Armend Rexhepagiqi

Lindur më 5 Prill 1966, në Prishtinë, ai është këngëtar dhe kompozitor shqiptar. Për ata që se kanë ditur, të themi që familja e tij është me prejardhje...

Arilena thyen rekord, e treta në Rumani

“Nëntori” i Arilena Arës vazhdon të thyejë rekordet e të jetë në top-listat tashmë ballkanike dhe më gjerë. “Nëntori” është renditur më përpara...

Brad Pitt kapet duke flirtuar me aktoren e bukur (Foto)

Sipas burimeve të Page Six, Brad Pitt është zënë në një ‘flirtim serioz’ me aktoren e bukur Sienna Miller , në darkën private të kompanisë filmike të...