Category: Showbiz

A duhet të hani darkë apo jo, shkenca është përgjigjur

Në të gjithë botën një numër i madh i nutricistëve bëjnë thirrje që të mos hahet darka ose të reduktohet në dietën e njerëzve, ndërsa një studim i...

Bebe Rexha me shqiponjë në qafë (Foto)

Bebe Rexha ka treguar përsëri se është krenare me prejardhjen e saj. Këngëtarja me famë botërore ka postuar një fotografi në të cilën shihet një varëse me...

Era bëhet zeshkane

Era Istrefi ka vendosur që ta ndërrojë paksa dukjen e saj dhe të vijë ndryshe për fansat e saj të shumtë. Jemi mësuar që këngëtaren shqiptare më famë...

6 truke bukurie që çdo vajzë duhet t’i dijë (Foto)

Edhe pse jetojmë në një botë ku industria e produkteve të bukurisë konsiderohet si më profitabilja dhe më e kërkuara, ne edhe më tej vazhdojmë të kërkojmë...