Kategoria: Njoftime

2

Rinisin fluturimet

Ministria e Transportit dhe Infrastrukturës informon se prej orës 11.00 kanë rifilluar fluturimet nga aeroporti ndërkombëtar “Nënë Tereza”. Fluturime ishin...

15-Bora

Emergjencat Civile japin informacion mbi situatën në gjithë vendin

  Situata në akset rrugore në të gjithë vendin paraqitet si më poshtë QARKU KUKËS Të gjitha akset rrugore nacionale janë të qarkullueshme pjesërisht me...

2

Aeroporti “Nënë Tereza” anulon disa fluturime

Aeroporti ndërkombëtar “Nënë Tereza” njofton anulimin e fluturimeve për shkak të dëborës. Kanë nisur anulimet  që nga mbrëmja e djeshme për fluturimet...

15965057_1186643958123752_8667224473856738879_n

Vlore Oshee 3 Zonat ku sdo të ketë energji

3 Zonat që  janë pa energji: Rajoni Tiranë: pjesërisht Rr Babe Rexha, Pall 148/1 tek Rr Konferenca e Pezës pasi janë dëmtuar dy dalje në TU tek Kabina Blloku I...

15979011_10206013678819339_1322397494_n

Zonat në Vlorë që nuk do kenë energji

Operatori i Shpërndarjes së Energjisë Elektrike, OSHEE, njofton se për shkak të një defekti në nstacionin TEC Vlorë, do të mungojë energjia për 60 minuta në...

12189138_959300904131468_7353484036084533016_n

Njoftim! mbylljen e çerdheve, kopshteve dhe shkollave të arsimit

Njoftim! Bazuar në njoftimin e Ministrisë së Shëndetësisë për shkak të situatës së rënduar nga virusi i gripit në vend i cili vazhdon të jetë në rritje i...

rruge_me_debore

Emergjencat Civile tregojnë rrugët ku duhen përdorur zinxhirë

Për shkak të pranisë së akullit dhe dëborës në rrugë, Emergjencat Civile këshillojnë përdorimin e zinxhirëve në këto akse rrugore” Fushë Arrëz- Iballë...

15841113_10205973252328702_1900464163_n

Ministria e Shëndetësisë merr masa për parandalimin e përhapjes së virusit

Ministria e Shëndetësisë merr masa për parandalimin e përhapjes së virusit të gripit Situata e gripit në vend. Ministria e Shëndetësisë urdhëron mbylljen e...

15871987_1303111536402081_4569013221101864841_n

Humbet ky qen në zonën e Conadit në qytetin e Vlorës

Ka humbur ky qen i racës ‘Shih-tzu’ në zonën e Conadit në qytet! Pronari i shqetësuar i këtij qeni do t’a vlerësojë nëse dikush e shikon apo e...

15801693_1842116452722902_69093272_n

Humbet qeni në zonën e Aleksandrisë

Mbrëmjen e djeshme në orën 23:30 ka humbur ky qen i racës Doberman në zonën e Aleksandrisë! Qeni e kanë quajtur ‘Pasha’ dhe është shumë i...

15781872_10205942954531276_1331739968_n

Bashkia Vlorë ju fton të festojmë së bashku

Një natë festive me këngëtarë e valltarë, do të jetë preludi i atmosferës së Natës së Ndërrimit të Viteve. Dhe bashkë me të edhe spektakli i...

15644658_10205881005142580_1055535637_n

N J O F T I M Organizata KRIIK ALBANIA

N J O F T I M Organizata KRIIK ALBANIA, në bashkëpunim me Koalicionin e Vëzhguesve Vendorë, prej ditës së hënë datë 19 Dhjetor, do të organizojë katër tryeza...

15033808_1783677201890656_1294497805_n

Okazion: shitet shtëpia në Vlorë

OKAZION Shitet nje shtepi 2 + 1 ne afersi te shkolles se muzikes ne qytetin e Vlores. Objekti eshte i pajisur me hipoteke dhe gjithe dokumentacionin e nevojshem. Cmimi...

14925501_1646580895634771_8632623268268824006_n

Shitet ose jepet me qera ambient ne katin e pare

Shitet ose jepet me qera ambient ne katin e pare. Siperfaqja 64 metra katror. Adresa Rr. Mustafa Bello nr.1, perballe shkolles Ismail Qemali. Per detaje mbi cmimin apo...