Lifestyle
  48 mins ago

  Këshilla për kursimin e energjisë elektrike

  Teksa shumë prej nesh mendojnë të bëhen më konservativë me përdorimin e energjisë, për të…
  Politike
  59 mins ago

  Jorida Tabaku: Politika fiskale, mësimi që nuk e kuptuan gjoja reformatorët

  E dini çfarë e shkakton informalitetin? Taksat e larta, sistemi i komplikuar fiskal me 6…
  Sport
  1 hour ago

  Komiteti Ekzekutiv i UEFA-s, pas relacionit nga komisioni përkatës Ad-Hoc ka vendosur që të zgjedhë

  Komiteti Ekzekutiv i UEFA-s, pas relacionit nga komisioni përkatës Ad-Hoc ka vendosur që të zgjedhë…
  Kuriozitete
  1 hour ago

  Prindërit i dhurojnë një bluzë, ai nuk mund t’i ndal lotët (Video)

  Çka mund të jetë më emocionuese sesa një anëtar i ri i familjes? Ndoshta vetëm…
  Sport
  1 hour ago

  Vendimi i Komisionit të Disiplinës së FSHF

  1. KF “Skënderbeu”, për sjellje të gabuar të spektatorëve në ndeshjen kundër FC “Flamurtari”, në…
  Kuriozitete
  1 hour ago

  Doni të bini në peshë, mos hani më sallatë

  Sipas ekspertëve sallata jeshile dhe salca e domates ju shëndoshin. Nutricionistjua Susie Burrell shpjegon pse…
  Sport
  2 hours ago

  Shqipëri-Itali është ndeshja ku Cana përfundimisht do të jap lamtumirën

  Ish-kapiteni i ekipit kombëtar të futbollit Lorik Cana do të mbyllë zyrtarisht karrierën e tij…
  Opinion
  6 hours ago

  Për çamët që disfatën e himarjotëve e mendojnë si Fitoren e tyre!

  Besoj se shumica prej jush e dini atë historinë ku të gjithë u vunë në…
  Teknologji
  7 hours ago

  Kompania Porsche dizanjon “Jaht”

  Kompania Porsche është duke provuar veten në dizajnim të jahteve. Studio F.A. Porsche, që është…
  Sport
  8 hours ago

  Reali i Madridit zyrtarisht në krizë

  Real Madrid nuk ka arritur të hedhë pas krizën e rezultateve në kampionat, pasi humbi…
   1 hour ago

   Prindërit i dhurojnë një bluzë, ai nuk mund t’i ndal lotët (Video)

   Çka mund të jetë më emocionuese sesa një anëtar i ri i familjes? Ndoshta vetëm nëse e kuptoni se së…
   1 hour ago

   Doni të bini në peshë, mos hani më sallatë

   Sipas ekspertëve sallata jeshile dhe salca e domates ju shëndoshin. Nutricionistjua Susie Burrell shpjegon pse një sallatë e thjeshtë ju…
   17 hours ago

   Horoskopi 21 Shtator 2017

   Dashi Nëse kohët e fundit jeni përballur me një situatë të vështirë në çift, sot do i shikoni gjërat më…
   21 hours ago

   Lypës apo gjeni ky shqiptar? Historia e Avniut dhe fjalët e tij të bëjnë të qash

   Nëse do ta dëgjoni vetja do ju duket fare kot para tij. Në Elbasan e shohin me keqardhje. Por, nëse…
   22 hours ago

   Fëmija 10 ditëshe që shpëtoi nga uragani nderohet në mënyrë të mrekullueshme (Foto)

   Uragani Harvey shkaktoi dëme dhe pasoja të tmerrshme për shumë njerëz. Përmbytjet 4 ditore përgjatë Teksasit, SHBA, si dhe vendeve…
   1 day ago

   Pamje të frikshme: Shpërthen penda e lumit, të gjithë ia mbathin me shpejtësi (Video)

   Punëtorët e një firme pranë lumit ia mbathin me vrap kur e shohin që lumi fillon të sjellë sasi të…