Showbiz

A do e puthnit ish – kapitenin Cana në këtë gjendje? (FOTO)

Lorik Cana është një prej lojtarëve legjendarë më të suksseshëm të kombëtares shqiptare.

Aktualisht, ish – kapiteni i skuadrës së shqiponjave është duke shijuar pushimet në Tiranë, ku dhe po provon ushqimet e restoranteve më me emër në kryeqytet.

Një imazh mjaft interesant i postuar nga vetë Cana në rrjetet sociale, ka tërhequr vëmendjen e fansave të tij.

Ja çfarë shkruan Cana krahas fotos ku shfaqet ndryshe nga herët e tjera, me dhëmbë të “prishur”:

“Më puthni, jam i famshëm”.

Show More

Related Articles