Showbiz

Adrian Gaxha dhe Ronela Hajati sjellin “Ka je 2x” (Video)

U lansua projekti i shumë pritur mes dyshes Adrian Gaxha dhe Ronela Hajatit.

“Ka je 2x” titullohet projekti i tyre, shkruan gazetametro.net

Ky është bashkëpunimi i tyre i parë dhe pritet të shunoj suksesin e rradhës për ta. Kjo këngë padyshim do jetë njëra prej hiteve të kësaj vere.

Videon mund ta shihni më poshtë.

Më shumë

Artikuj të ngjashëm