Lajme

Aksident dy automjete janë përplasur me njëri-tjetrin

Në këto momente në aksin rrugor Lezhë-Laç është shënuar  një aksident.

Nga informacionet e para mësohet se dy automjete janë përplasur me njëri-tjetrin.

Personat që ndodheshin në automjete kanë mbetur të bllokuar. Nuk ka ende detaje për gjendjen e tyre shëndetësore.

Mësohet se kanë mbetur të plagosur vetëm dy drejtuesit e makinave që kanë marrë plagë të lehta dhe janë jashtë rrezikut për jetën.

Show More

Related Articles