Lajme

Aksident i frikshëm, makina bëhet copash (Foto)

Sipas informacioneve  paraditen e sotme një aksident i rëndë  ka ndodhur në aksin rrugor Bilisht- Kapshticë  një automjet ka dalë nga rruga.

Dy personat që kanë qenë brenda makinës, burrë e grua, janë plagosur rëndë identiteti i të cilëve ende nuk është bërë i ditur.

Policia është në vendngjarje dhe po punon për të zbuluar shkaqet që kanë çuar në daljen e automjetit nga rruga.

Image

 

Më shumë

Artikuj të ngjashëm