Lajme

Aksident i trefishtë në autostradën Laç – Lezhë

Në autostradën Laç – Lezhë, ditën e sotme janë përfshirë në një aksident tre automjete.

Fatmirësisht nuk pati pasoja në jetë njerëzish.

“Harta dixhitale” ka publikuar pamjet nga aksidenti i trefishtë.

Policia ka shkuar në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e rrethanave të aksidentit.

Sipas burimeve, nuk ka persona të lënduar.

Pamje të tjera nga Aksidenti midis tre automjeteve, ndodhur në Autostradën Laç – Lezhë.Policia është në vëndngjarje.Ende nuk kemi njoftim për persona të dëmtuar.

Posted by Harta Digitale e Aksidenteve Rrugore nga Atlantik Sh.a. on Mittwoch, 9. August 2017

Më shumë

Artikuj të ngjashëm