Lajme

Aksident, një grua në gjendje të rëndë

Sipas burimeve bëhet me dije se një grua e moshuar ka mbetur e plagosur rëndë pas përplasjes së dy mjeteve në aksin Korçë-Ersekë.

Mësohet se aksidenti ka ndodhur në orët e drekës.

Nga informacionet e para mësohet se e  plagosura është dërguar ne spitalin e rajonal të qytetit dhe sipas mjekëve është në gjendje kritike për jetën.

Dyshohet se shkak i aksidentit parakalimi i gabuar dhe lagështira në rrugë.

Më shumë

Artikuj të ngjashëm

%d bloggers like this: