Lajme

Aksidentohet kunati i Lori Hoxhës, në gjendje të rëndë shëndetësore

Ditën e djeshme, është aksidentuar rëndë Shpresim Bajraktari, 30 vjeç, drejtues i një prej bizneseve të njohura në Tiranë.

Bajraktari ka qenë në makinë me dy persona  të tjerë, dhe po udhëtonin brenda territorit të Shqipërisë.

Sipas burimeve, aktualisht Bajraktari ndodhet në spital në gjendje të rëndë.

Ai është vëllai i madh i Vis Bajraktarit, bashkëshortit të Lori Hoxhës.

Më shumë

Artikuj të ngjashëm