Lajme

Aksidentohet reperi i njohur, ja gjendja e tij

Reperi i njohur me emrin e artit “Macklemore” është bërë pjesë e një aksidenti mbrëmjen e të premtes.

Benjamin Hammond Haggerty ishte pasagjer ndërsa drejtuesi i mjetit mësohet se ka qenë në gjendje të dehur.

Aksidenti ka ndodhur në Langley, Ëashington, por fatmirësisht nuk janë lënduar asnjëri prej tyre.

TMZ ka publikuar disa fotografi të makinës së tij të shkatërruar.

Mësohet se shoferin dhe këngëtarin i kanë shpëtuar Airbagët e po ashtu edhe dy pasagjerët të cilët ishin të ulur në pjesën e pasme të makinës, të cilët kanë shpëtuar nga lëndimet e rënda.

Show More

Related Articles