Sport

Alarmohet Reali, lojtari rrezikon ta humb El Clasicon

Gareth Bale rrezikon të humbasë derbin kundër Barcelonës për shkak të disa dhimbje që ndjen në pulpën e djathtë.

Bale u zëvendësua mbrëmë në ndeshjen kundër Bayern Munich për shkak të disa shqetësimeve dhe kjo duket se do të shkoj më serioze pasi që rrezikon ta humbasë ‘El Clasicon’.

Sidoqoftë për lojtarin e Real Madridit pritet të testohet dhe do të mësohet se a do të humbasë ndeshjet e rradhës, por konfirmimi i vetëm është që ai do të mungojë në ndeshjen e ardhshme të La Ligas kundër Sporting Gijon

Më shumë

Artikuj të ngjashëm

%d bloggers like this: