LajmeTe gjitha

Arrestohen trafikantët shqiptar dhe grek, Hodhën nga makina dy çanta me lëndë narkotike

Policia greke ndjek nje mjet qe vinte nga kufiri shqiptaro-grek prane Igumenice. Gjate ndjekjes nga mjeti u hodhen dy canta qe me pas u vertetua se permbanin 20 pako me 21 kg 408 gram marijuane. U arrit me pas te ndalohej mjeti dhe te arrestoheshin dy trafikantet nje shqiptar 26-vjec dhe nje grek 39-vjec. Ata thane se drogen e kishin marre nga nje shqiptar ne kufi dhe do e transportonin per ne Athine.

Show More

Related Articles