ShowbizTe gjitha

Besniku i ‘NRG Band’ martohet me Lolitën, ja surpriza mbreslënëse që i bëri

Pak çaste më parë kanë dalë edhe fotot e para nga dasma e çiftit.

Në gusht të këtij viti u fejua dhe nuk priti gjatë, 1 muaj më pas po martohet. Sot Besnik Qaka i grupit “NRG Band” kurorëzoi dashurinë e tij me Lolita Begollin në martesë.

Pak çaste më parë kanë dalë edhe fotot e para nga dasma e çiftit.

Lolita duket si princeshë por veprimi i dhëndrit, Besnikut ka qenë mbreslënës.

Këngëtari në vallëzimin e parë me nusen ka marrë mikrofonin dhe i ka kushtuar një këngë romantike Lolitës duke përcjellur shumë emocione edhe tek të ftuarit. /XING.A

Më shumë

Artikuj të ngjashëm

%d bloggers like this: