Sport

Carlos nokauton kundërshtarin pas një goditje të fuqishme me top (Video)

Roberto Carlos, ish ylli i Real Madridit dhe Brazilit, ka dëshmuar se ende e ka goditjen e fortë

Gjatë një ndeshje miqësore, Roberto Carlos ka ekzekutuar një goditje dënimi. Topi i goditur nga braziliani ka përfunduar në trupin e një kundërshtari, i cili është shtrirë menjëherë për toke.

Më shumë

Artikuj të ngjashëm