Kategoria: Njoftime

Vidhet fugoni i punës së Bar Restorant Sazanit

LAJMERIM Sot, rreth oreve të para të mëngjesit fugoni i punës së Bar Restorant Sazanit, që qëndronte i parkuar si zakonisht, para restorantit, është vjedhur nga...

Vlorë disa zona do të mbeten pa energji

Operatori i Shpërndarjes së Energjisë Elektrike, OSHEE, njofton se për shkak të punimeve të planifikuara që po kryhen nga njësia e tensionit të lartë në...

Ndërtimi i aeroportit të Vlorës do të filloj së shpejti

Ndërtimi i aeroportit te Vlorës, nuk  është më thjesht një ëndërr, por një procedurë që shumë shpejt do të kthehet në realitet. Kompanitë  turke TRK dhe...

Ndërmarrja e Ujësjellës Kanalizime Vlorë: Njoftim i rëndesishëm

Njoftim i rëndesishëm: Ndërmarrja e Ujësjellës Kanalizime Vlorë, njofton se ditën e enjte duke nisur nga ora 08:00 e mengjesit dhe ditën e premte, i gjithë...

Gjen unazën në aeroport, e moshuara: Do t’ia kthej të zotit

NJë gruaka gjetur ditën e sotme një unazë në aeroportin e Tiranës dhe mendon se dikujt i ka humbur ajo. Duke qenë një zonjë e thyer në moshë, ka vendosur që...

Të nderuar qytetarë! Mirëmbajtja e mjediseve publike është detyrim për të gjithë( Fotot)

Të nderuar qytetarë! Mirëmbajtja e mjediseve publike është detyrim për të gjithë! Fotot, të cilat paraqesin situatën në shatërvanin pranë Stadiumit...

Operatori i Shpërndarjes së Energjisë Elektrike, OSHEE, njofton

Operatori i Shpërndarjes së Energjisë Elektrike, OSHEE, njofton se për shkak të punimeve të planifikuara për investimet në rrjetin elektrik, disa zona në...

Ky është dokumenti të cilin e kërkon policia, nëse nuk e posedoni gjobiteni

Indeksonline dje ka raportuar se Policia e Kosovës ka filluar të kërkojë nga ngasësit e automjeteve edhe një dokument shtesë, përveç atyre që deri më tani...

Vlore Oshee 3 Zonat ku sdo të ketë energji

3 Zonat që  janë pa energji: Rajoni Tiranë: pjesërisht Rr Babe Rexha, Pall 148/1 tek Rr Konferenca e Pezës pasi janë dëmtuar dy dalje në TU tek Kabina Blloku I...

Zonat në Vlorë që nuk do kenë energji

Operatori i Shpërndarjes së Energjisë Elektrike, OSHEE, njofton se për shkak të një defekti në nstacionin TEC Vlorë, do të mungojë energjia për 60 minuta në...

Njoftim! mbylljen e çerdheve, kopshteve dhe shkollave të arsimit

Njoftim! Bazuar në njoftimin e Ministrisë së Shëndetësisë për shkak të situatës së rënduar nga virusi i gripit në vend i cili vazhdon të jetë në rritje i...

Emergjencat Civile tregojnë rrugët ku duhen përdorur zinxhirë

Për shkak të pranisë së akullit dhe dëborës në rrugë, Emergjencat Civile këshillojnë përdorimin e zinxhirëve në këto akse rrugore” Fushë Arrëz- Iballë...

Ministria e Shëndetësisë merr masa për parandalimin e përhapjes së virusit

Ministria e Shëndetësisë merr masa për parandalimin e përhapjes së virusit të gripit Situata e gripit në vend. Ministria e Shëndetësisë urdhëron mbylljen e...

Humbet ky qen në zonën e Conadit në qytetin e Vlorës

Ka humbur ky qen i racës ‘Shih-tzu’ në zonën e Conadit në qytet! Pronari i shqetësuar i këtij qeni do t’a vlerësojë nëse dikush e shikon apo e...

Humbet qeni në zonën e Aleksandrisë

Mbrëmjen e djeshme në orën 23:30 ka humbur ky qen i racës Doberman në zonën e Aleksandrisë! Qeni e kanë quajtur ‘Pasha’ dhe është shumë i...

Bashkia Vlorë ju fton të festojmë së bashku

Një natë festive me këngëtarë e valltarë, do të jetë preludi i atmosferës së Natës së Ndërrimit të Viteve. Dhe bashkë me të edhe spektakli i...

N J O F T I M Organizata KRIIK ALBANIA

N J O F T I M Organizata KRIIK ALBANIA, në bashkëpunim me Koalicionin e Vëzhguesve Vendorë, prej ditës së hënë datë 19 Dhjetor, do të organizojë katër tryeza...

Okazion: shitet shtëpia në Vlorë

OKAZION Shitet nje shtepi 2 + 1 ne afersi te shkolles se muzikes ne qytetin e Vlores. Objekti eshte i pajisur me hipoteke dhe gjithe dokumentacionin e nevojshem. Cmimi...

Shitet ose jepet me qera ambient ne katin e pare

Shitet ose jepet me qera ambient ne katin e pare. Siperfaqja 64 metra katror. Adresa Rr. Mustafa Bello nr.1, perballe shkolles Ismail Qemali. Per detaje mbi cmimin apo...