Showbiz

U përfol për lidhje me ‘Kahramanin’, aktorja turke habit me deklaratën…

Afra Saraçoglu është një nga aktoret turke, e cila është pjesë e serialit “Zonja Fazilet dhe të bijat”. Ajo luan…

Më shumë »

Vlonjatja zhvishet e feston në pishinën me trëndafila të kuq: Shën Valentini im i nxehtë…

Ndonëse ka disa vite që ka dalë jashtë ‘Big Brother’, Françeska Jaçe vazhdon të zërë përsëri vend në mediat rozë.…

Më shumë »

Enca Haxhia kujt po ia shpreh dashurinë për Shën Valentin? (Foto)

Enca Haxhia është një nga këngëtaret më të komentuara. E si gjithmonë komentet vijnë për paraqitjet e saj skenike, që…

Më shumë »

Alban Skënderaj dhe Miriam Cani bëjnë gjestin më të bukur për Shën Valentin

Këtë vit mos këput asgjë për dashurinë, më mirë hidh rrënjët dhe shih të rritet ndër vite…” Nën këtë moto…

Më shumë »

“Histori dashurie filmash”, ja si u njohën Eno dhe Atena!

Ata nuk e kanë bërtitur ndjenjën e tyre në sytë e të gjithë botës! Pikërisht, kjo i diferencon ndër shumë…

Më shumë »

Kida shumë shpejtë me këngën “Ti”

Momentalisht është një nga këngëtaret më të dashura dhe më të pëlqyera të publikut. Kida jo vetëm që shquhet për…

Më shumë »

Këto ditë Zanfina Ismaili ka publikuar një fotografi në Instagram

Sipas faqes Whattheywearin që merret me brendet dhe çmimet e gjësendeve të yjeve të njohura, është fjala për një çantë Louis Vuitton…

Më shumë »

Një tjetër shqiptar mund të ngjitet në Eurovizion!

Një tjetër shqiptar mund të jetë pjesë në Eurovizion këtë vit. Bëhet fjalë për këngëtarin Shpat Kasapi, i cili është…

Më shumë »

Çfarë ka ndodhur? Moderatorja e njohur shqiptare në pranga

Moderatorja e emisionit “Why not”, Roza Lati është një ndër vajzat më të komentuara në media e rrjete sociale dhe…

Më shumë »

Katy dhe Orlando sërish bashkë

Këngëtarja Katy Perry dhe aktori Orlando Bloom janë lidhur përsëri me njëri-tjetrin. Ata ishin ndarë gati një vit më parë,…

Më shumë »

Ish-banorja e Big Brother tregon historinë e veçantë të njohjes me partnerin

Ishte një ndër finalistet e “Big Brother 7” megjithëse nuk arriti të rrëmbente çmimin e madh të 100 milionëve. Një…

Më shumë »

E lumtur që pas shumë peripecish arriti kulmin! flet gjyshja e Ermal Metës

Është përmbyllur të shtunën në mbrëmje me një garë të fortë, me muzikë të bukur dhe me 5 netë show…

Më shumë »

Jonida Shehu tregon njohjen me bashkëshortin “Ç’është ky?”

Historia e tyre e dashurisë ka qenë gjithmonë larg vëmendjes mediatike, por shumë afër interesit të të gjithëve. Jo aq…

Më shumë »

Bes dhe Xhensila nisin mëngjesin me këtë pamje nga Santorini

Bes Kallaku dhe Xhensila Myrtezaj  janë ndër çiftet më të komentuara të shoubizit. Dyshja kanë lënë pas angazhimet në profesionet…

Më shumë »

Motra e futbollistit shqiptar: U torturova 4 orë për këto fotografi

Olta Sheta, ish-banorja e “Big Brother” dhe motra e futbollistit Arjan Sheta është rikthyer pas shumë vitesh në vëmendjen e…

Më shumë »

Kushi kalon fazën e parë në Miss India, ajo mahnit jurinë, ja ç’do ndodhë nesër

Kushi shkon për t’u regjistruar në konkursin Miss India. Ajo sheh vetëm vajza moderne në radhë të cilat tallen me…

Më shumë »

Trump paska gënjyer për unazën e shumëpërfolur të Melanias, cili është çmimi i vërtetë?

Presidenti i Amerikës, Donald Trump, pagoi një shifër shumë të lartë për unazën e fejesës së Melanias, e cila thuhet…

Më shumë »

Shpërthen Rozana Radi, i vjen në majë të hundës, “Po ku u bëtë të gjithë…” (Foto)

Gjuha e huaj dhe sidomos ajo angleze janë bërë si një gjuhë e dytë tashmë, dhe sidomos për brezin e…

Më shumë »

Habit aktori i njohur, ja si arriti të dobësohej

Të paktën ky problem vijon për Dorian Ramaliun, aktorin plotë humor , i cili ka bërë një deklaratë të veçantë…

Më shumë »

Gazetarja frymëzon gjithë publikun, ja çfarë deklaron

“Në këta muaj jam kuruar; bëra së pari ndërhyrjen më pas kimioterapinë dhe radioterapinë. Ndërhyrja hoqi tumorin por mund të…

Më shumë »

Çifti më i ri i show bizit kapet mat

Camila Cabello dhe Matthew Hussey janë zyrtarisht çifti më i ri në showbiz. Këngëtarja e hitit “Havana” është fotografuar duke…

Më shumë »

Shikoni çfarë pritet të bëjë Kim ‘kundër’ Kylie, konkurrencë mes motrash

Ajo pati një sukses të madh me linjën e saj të parfumeve: Bae, BFF dhe Ride or Die. Por me…

Më shumë »

Besa i bëhet “mburojë” Elvanës: Nëse koncerti nuk ishte live, nuk di çfarë ta quaj!

Këngëtarja Elvana Gjata ka qenë në qendër të vëmendjes në këtë periudhë për shkak të koncertit privat të zhvilluar në…

Më shumë »

Flet 20-vjeçari i “Vipave të Bllokut”: Si më kërcënonin për të hequr fotot!

Disa vite më parë, një faqe në Instagram më emrin “Vipat e Bllokut” tërhoqi shumë vëmendje nga mediat dhe nga…

Më shumë »

Violinsti i famshëm shqiptar, është futur në universitet kur ishte 10 vjeç

Një nga emrat më virtouz dhe më të famshëm në fushën e instrumentistëve shqiptar. I talentuar,  i njohur kudo në…

Më shumë »

Shpat Kasapi prezanton të dashurën (Foto)

Këngëtari nga Maqedonia, Shpat Kasapi, është emër i pëlqyer për publikun. Muaj më parë përmes rrjeteve sociale, ai bëri të…

Më shumë »

Ja sa ka shpenzuar Zanfina për një çantë

Zanfina shpenzon mbi 1 mijë euro Këngëtarja e mirënjohur, Zanfina Ismaili ka kohë që nuk ka sjell ndonjë projekt të ri…

Më shumë »

Elvis Pupa rikthet në ekran me një shou humoristik

E dimë që ju ka marrë malli për komedianin Elvis Pupa, por duhet të prisni edhe pak pasi ai është…

Më shumë »

Një dashuri 8-vjeçare, Zbulohet e dashura e Ermal Metës, shqiptarit që fitoi Sanremon

Padiskutim që Ermal Meta është bërë një yll ndërkombëtar, edhe pasi ia doli mbanë në “Sanremo”. Nëse ai në intervistat…

Më shumë »

Emina Cunmulaj me zemër të coptuar: “Do na mungosh…”

Modelja e njohur shqiptare me zemër të vrarë, ka humbur dikë shumë të afërt. Emina ka ndarë në rrjetet sociale…

Më shumë »

E pabesushme sa ka shpenzuar Bleona, për këtë veshje të adhurueshme (Foto)

Këto janë pa diskutim fotot më të ëmbla që kemi parë nga këngëtarja e njohur Bleona Qereti. Ajo ka zgjedhur…

Më shumë »

Françeska Jaçe ngre temperaturat, Nxjerr gjoksin nga maja e një super ndërtese

Modelja ka lënë pa frymë ndjekësit e saj më këtë foto provokuese. Françeska Jaçe ka pozuar topless teksa ndodhet në dhomën…

Më shumë »

Sinan Hoxha dhe Andrra puthen ‘live’ në emision

Këtë javë të ftuar moderatori Shpëtim Desku në emisionin e tij “N’Kosovë Show” ishin dy çiftet simpatike: Sinan Hoxha &…

Më shumë »

Marina merr dedikimin më të ëmbël nga bashkëshorti i saj

Ata janë një nga çiftet më romantikë. Getoari dhe Marina kanë kaluar disa ditë pushimesh në një vend me borë…

Më shumë »

Largimi i befasishëm me një telefonatë nga Top Channel, flet prezantuesja e njohur!

Bashkë me 3 të rinj, Arditin, Liesën dhe Mishelin, Kiara Tito prezantoi për më shumë se 3 muaj programin për…

Më shumë »

‘Çmendet’ Rita Ora, ja çfarë bën

Rita shihet e zhveshur pranë bregdetit ndërsa pjesët intime i ka mbuluar e duar dhe këmbë. Por pavarësisht kësaj ajo…

Më shumë »

Sheh Arnavin në jurinë e Miss India, ja si reagon Kushi

Kushi vendos të marrë pjesë në Miss India. Familjarët e marrin vesh përveç Arnavit të cilit Kushi ja mban të…

Më shumë »

E humbë bastin, bukuroshja e njohur vrapon lakuriq rrugëve të Los Anxhelosit

Aktorja Shay Mitchell, e cila është bërë e famshme me rolin e saj në serinë “Little Pretty Liars”, ka vrapuar…

Më shumë »

Arrihet marrëveshja, City prenoton blerjen 60 milionëshe për në verë…

Skuadra kryesuese e Premier League, Manchester City, ka arritur marrëveshjen prej 60 milionë eurosh për blerjen e mesfushori brazilian Fred…

Më shumë »

Nuk do ta besoni se sa paguhet për një reklamë

Ajo është komplimentuar shpesh për linjat trupore, por njëkohësisht edhe është kritikuar për përdorim të photoshopit në fotot e saj.…

Më shumë »

Ja si kujtohet Ermal Meta nga mësuesja e fillores

Margarita Feka është mësuesja e Ermal Metes, këngëtari shqiptar që fitoi trofeun e Sanremos, mbrëmjen e djeshme. Mësuesja Feka sot…

Më shumë »

Kjo modele nga Prizreni do t’ju çmendë me fotot e saj

Ajo quhet Gjelbrona Gashi me origjinë nga Prizreni. Ajo ka filluar të njihet në Kosovë për format e saj bombastike,…

Më shumë »

Motra e Afërdita Dreshaj, po çmend fansat

Ajo numëron plot 77 mijë ndjekës në rrjetin social instagram.Ajo shpesh bën shumë bujë me foto të tilla. Motra e…

Më shumë »

Duket se këngëtari po shijon një romancë të re

Duket se këngëtari po shijon një romancë të re me një vajzë që nuk ka zgjedhur t;ja publikojë fytyrën. Cozman…

Më shumë »

Çifti Clooney ndihmon të riun iraken të shpëtojë nga ISIS

George Clooney dhe bashkëshortja e tij, avokatja Amal, kanë dhënë shembullin perfekt të solidaritetit. Çifti i famshëm gjatë një interviste…

Më shumë »

I dashuri i ri nxjerr bllof Fjorentinën, tentoi të bënte xheloz Olsin (Foto)

Dihet tashmë që romanca e Fjorentina Halilit dhe Olsi Klosit mori fund pak pas daljes së tyre nga Big Brother.…

Më shumë »

Nuk ka më dyshime! Xhensila dhe Besi do të bëhen prindër!

Një lajm i bukur vjen për këngëtaren Xhensila Myrtezaj dhe aktorin e humorit Bes Kallaku, të cilët presin të bëhen…

Më shumë »

‘The Voice Kids’, vajza e këngëtares shqiptare mahnit me performancën e saj

The Voice Kids Albania 2018’ ka nisur audicionet e fshehta në rrugëtimin e gjatë për të kurorzuar zërin më të…

Më shumë »

Aurela Hoxha reagon pas lajmeve se do të luajë në film erotik (Foto)

Modelja e njohur Aurela Hoxha është shumë aktive në profesionin e saj. Së fundi, përmes rrjeteve sociale ajo ka bërë…

Më shumë »

Dy dashnitë e Vesa Lumës! (Foto)

Këngëtarja Vesa Luma është emër shumë i pëlqyer për publikun. Këngëtarja dy muaj më parë kishte udhëtuar nga Kosova drejt…

Më shumë »