Showbiz

Drake i nervozuar për lidhjen e Rihannës me sheikun

Burime të afërta me reperin kanadez janë shprehur për “Hollywood Life” se ai ndihet shumë xheloz mbi të dashurin e…

Më shumë »

Pamella Anderson në lidhje me futbollistin francez (Foto)

Pamela Anderson është parë duke shijuar një darkë më futbollistin francez Adil Rami në jug të Francës dhe është raportuar…

Më shumë »

‘Meshkujt janë injorantë e aspak kavalierë’ Ronela Hajati sulmon djemtë për mungesë inteligjence

Këngëtarja Ronela Hajati ka qenë e ftuar në emisionin “Top Show” mbrëmjen e djeshme, ku ka folur për projektin e…

Më shumë »

Këngëtarja shqiptare sërish shtatzënë, do bëhet nënë për herë të tretë

Është ftuar në emision “Prive” për të folur për bashkëpushimin e saj më të fundit me Mc Kreshën, por këngëtarja…

Më shumë »

Katy Perry, personi i parë me 100 milionë ndjekës

Këngëtarja amerikane është zyrtarisht personi më i ndjekur në rrjetin social “Twitter” pasi është personi i parë që ka 100 milionë…

Më shumë »

“Nusja” i publikon këngën e re, komenti i Noizyt është epik (Foto)

Këngëtarja e njohur Rihanna dje ka publikuar projektin e saj më të ri ‘Wild Thoughts’. Javë më parë, ajo kishte…

Më shumë »

Nuk do ju besoni syve…Ylli i muzikës botërore i bashkohet LSI (Foto)

Këngëtari i famshëm muzikës Hip Hop, Chris Brown, ka shprehur përkrahjen e tij për Lëvizjen Socialiste për Integrim. Amerikani ka…

Më shumë »

Shokon Amber Rose: 6 muaj pa bërë seks (Foto)

Amber Rose bëri një deklaratë shumë të çuditshme ditën e djeshme. Ish-striptistja e famshme ka deklaruar që nuk ka bërë…

Më shumë »

Floriana Garo tregon aksidentin e rrezikshëm, amaneti i saj i fundit do ju çudisë (Video)

Nuk do ta besoni se çfarë “amaneti” ka lenë Floriana kur është aksidentuar në Indonezi Në pamje të parë mund…

Më shumë »

Dafina Zeqiri publikon fotografi të Rihanna-s, kjo është arsyeja (Foto)

Fustani i bardhë i Rihanës ka tërhequr vëmendjen e shumë njerëzve në botë. E impresionuar nga stili i Rihanna-s, ka…

Më shumë »

Soni Malaj më e lumtur se kurrë, “Ishte e shkruar të ndodhte kështu”

E ftuar tek “Rudina” në TV Klan, pasditen e sotme ka qenë këngëtarja Soni Malaj. Në formë si gjithmonë, ajo…

Më shumë »

Mediat italiane shkruajnë për Arilena Arën (Video)

Suksesi i këngës “Nëntori” të kënduar nga Arilena Ara ka tërhequr vëmendjen dhe të mediave të huaja, siç është faqja…

Më shumë »

Taylor Swift i hakmerret Katy Perry’t në mënyrën më të ashpër (Foto+Video)

Muajin e kaluar në emisionin e James Corden ‘ Carpool Karaoke’ përmendi zënkën e kamotshme më  këngëtaren e njohur Taylor…

Më shumë »

Rita publikon pamje nga videoklipi i ri (Foto)

Kënga ‘Your Song’ e shkruar nga Ed Sheeran u bë hit brenda pak javësh. Tashmë Rita Ora, ka njoftuar se…

Më shumë »

Ja ku do të jetojnë Besi dhe Xhensila pas martesës (Video)

Këngëtarja Xhensila ka disa ditë që ka lansuar këngën e re ‘Lova’. E ekipi i emisionit ‘Mirage’ ishte prezent në…

Më shumë »

Maya publikon klipin e ri, merr model fituesin e ‘Big Brother” (Video)

Këngëtarja me e dashur, me e bukur me sy magjepsës e  muzikës popullore ”Maya Alickaj” ka publikuar klipin e saj…

Më shumë »

Bogdo bën ndryshimin e madh (FOTO)

Albano Bogdo, një nga personazhet më të dashur të publikut shqiptar, vijon të surprizojë me lukun e tij, tashmë e…

Më shumë »

Kastro Zizo ‘ngacmon’ Bebe Rexhën(Foto)

Kastro Zizo mbrëmë i ka komentuar në një video live të Bebe Rexhës në Instagram, ku shkruan “brenda vitit do…

Më shumë »

Rihanna, ylli në finalen e NBA, flirton me Kevin Durant (Foto)

Këngëtarja amerikane ka vjedhur vëmendjen e të gjithëve të enjten pasdite gjatë finaleve të NBA në Oakland. Riri ishte e ulur në…

Më shumë »

5 bjondet më të bukura në botë

Bjondet janë seksi, sharmante dhe shumë joshëse për meshkujt. Të qënit e bukur është një privilegj, dhe në ditët e…

Më shumë »

Reperi i njohur zgjedh për të bërë seks me këto dy këngëtare shqiptare (Video)

Këngëtari Trim Jetullahu ishte i ftuar në rubrikën ‘Kë zgjedh’ të emisionit Mirage. Trimi kishte për detyrë që të zgjedhte…

Më shumë »

Motra e Danjelit tregon për takimin me mamanë e Fotinisë: E pranoi martesën(Foto)

Martesa e Danjelit dhe Fotinisë brenda shtëpisë së Big Brother, solli dhe pakënaqësinë e familjarëve, për shkak se ata nuk…

Më shumë »

Veshjet më të mira të Rihannas (Foto)

Revista e modës Elle, ka përgatitur një listë të këngëtares Rihanna me veshjet e saj më të bukura. Ndonëse ajo…

Më shumë »

Armelës i shtohet oreksi pasi del nga Big Brother…Përgjigjet nëse është shtatzënë me Damianon!

Kilet e tepërta që Armela shtoi dukshëm ditët e fundit në shtëpinë e Big Brother si dhe jashtë saj, kanë…

Më shumë »

SKANDALOZE/ Publikohen foto të këngëtares shqiptare duke bërë seks (Foto+18)

Këngëtarja Xhesika ndoj ka replikuar në Instagram me faqen VIP-at e Bllokut për disa foto duke bërë seks që kjo…

Më shumë »

Ja çka bën Capital T kur është me Ramazan (Foto)

Reperi Capital T është duke agjëruar muajin e shenjtë të Ramzanit. Por tani pse po agjëron reperi nuk po ndalon…

Më shumë »

Nesër në Prishtinë mbahet koncerti i shumëpritur i Alban Skenderaj

Nesër, me 1 qershor 2017, artisti do të ngjitet në skenë në parkun e Bibliotekës Kombëtare në Prishtinë, në festën…

Më shumë »

Adelina Tahiri po sjell diçka të madhe (Foto)

Këngëtarja Adelina Tahiri po përgaditet për projektin e saj më të ri, dhe siç ka paralajmëruar ajo do të jetë…

Më shumë »

Dua me këngë personale në album: Vajtoj lidhjen që nuk ka mbaruar

Ajo në një intervistë për “Fader”, ka thënë se albumi i saj do të ketë këngë për jetën e saj.…

Më shumë »

Lajthit kompjuteri i “Klan”-it, nxjerr gabimisht fitues Valon Shehun

Kur varesh nga teknologjia behen dhe gabime si ky qe ndodhi sonte; ne nje transmetim direkt mund te ndodhin te…

Më shumë »

Turpërohet keq Alketa Vejsiu, rrezikon të… (Foto)

Alketa Vejsiu si asnjëherë më parë dështoi në prezantimin e saj. Në natën finale të Your Face Sounds Familiar’, ajo…

Më shumë »

Valon Shehu është fituesi i edicionit të dytë të “YFSF”

Mbrëmjen e sotme është mbajtur nata finale e spektaklit të imitimeve “Your Face Sounds Familiar” i cili për javë të…

Më shumë »

Me postimin e saj, Alketa Vejsiu zbulon një të vërtetë për Olta Gixharin (Foto)

Sot është nata finale e spektaklit ‘Your face sounds familiar’. Një nga anëtaret e reja të jurisë ishte dhe aktorja…

Më shumë »

Ja sa është trashur Rihanna (Foto)

Këngëtarja e famshme amerikane Rihanna duket se kohëve të fundit ka shtuar disa kilogram. Kjo është vërejtur teksa RiRi ishte…

Më shumë »

BB9/ Këto janë planet e Danielit dhe Fotinisë tani që janë të martuar

Ata kurorëzuan lidhjen e tyre në martesë mbrëmjen e së shtunës dhe tashmë bëjnë plane edhe për ta ardhmen pas…

Më shumë »

BB9/ Olsi zhgënjen sërish Fiorentinën: Nuk do martohemi!

Olsi, Fiorentina dhe Danjeli flasim për marrëdhënien në çift. Olsi e vlerërson Danjelin për vendimin që ai mori për ta…

Më shumë »

Mësoni se kush tjetër merr pjesë në koncertin madhështor të Alban Skenderajt?

Edhe fituesi i edicionit të gjashtë të talent showit të përvitshëm “The Voice of Albania 6”, Klint Çollaku, do të…

Më shumë »

Mami i Fotinisë kundër martesës me Danjelin: Është herët!

Njëri prej çifteve të Big Brother u njohën, u dashuruan dhe po martohen brenda shtëpisë. Big Brother, natyrisht, për të…

Më shumë »

Dasma që mblodhi të gjithë këngëtarët shqiptare (Foto)

Familja Sahiti mbrëmë kish gëzim të madh, Dekori, vëllai i stilistit Valdrin Sahiti  është martuar. Kjo dasëm e cila duket…

Më shumë »

Arrestohet këngëtarja, u kap me drogë në banesë/Emri

Sipas mediave serbe policia ka ndaluar këngëtaren e famshme, Ema Lapin e cila u kap me sasi droge në banesën…

Më shumë »

Inis Gjoni kërkon dëmshpërblim për publikimin e videos intime

Regjisorja kërkon 200 mijë dollarë dëmshpërblim, për shkak të prishjes së imazhit të saj, pas publikimit të videos së dalë…

Më shumë »

Premierë ‘Ladies’ sjell Ronela Hajatin më seksi se kurrë

Këngëtarja e njohur nga Shqipëria, Ronela Hajati, ka lansuar projektin e saj më të ri. “Ladies” mban titullin kënga më…

Më shumë »

Lady Gaga tronditet pas vdekjes së shoqes së saj më të mirë

Njëra nga shoqet më të mira të Lady Gaga, Sonja Durham ka ndërruar jetë pas betejës së ashpër me kancerin.…

Më shumë »

Ështe ndarë nga jeta aktori i famshëm britanik Sir Roger Moore

Aktori i cili ka luajtur agjentin sekret James Bond,  ka ndërruar jetë në moshën 89 vjeçare pas një beteje  të…

Më shumë »

Luana Vjollca vishet e gjitha me ar për në Festivalin e Kanës (Foto)

Moderatorja e njohur Luana Vjollca ka postuar në profilin e saj në Instagram një foto krahas së cilës shkruan se do…

Më shumë »

Rita Ora dhe Bebe Rexha bëhen bashkë në eventin e Billboard (Foto)

Dy këngëtaret shqiptare me famë botërore, Rita Ora dhe Bebe Rexha janë bërë bashkë në eventin e “Billboard Music Awards 2017” Pa…

Më shumë »

Celine Dion pushtoi skenën e Billboard me performancën e saj epike

Celine Dion shënoi 20 vjetorin e këngës së saj famshe të dashurisë, “My heart ëill go on”, duke performuar brenda…

Më shumë »

Aktorja e humorit e njohur ndryshe dhe si “Jozefina Topalli” në emisionin e saj të ri “Mos i fol shoferit”

Rudina Dembacaj, aktorja e humorit e njohur ndryshe dhe si “Jozefina Topalli” në emisionin e saj të ri “Mos i…

Më shumë »

6 femra të zakonshme që janë bërë pjesë e familjes mbretërore

Paramendoni duke shetitur rreth qytetit dhe aksidentalisht takoni mashkullin tuaj të ardhshëm, princin me kali të bardhë. E pra, mund…

Më shumë »

Bella Hadid në tapetin e kuq,po fustani…

Bella Hadid nuk është imune ndaj incidenteve në tapetin e kuq. Dhe kjo ndodhi në hapjen e Festivalit të Kanës.…

Më shumë »