Showbiz

Media angleze kap mat bosin shqiptar në hotel me Pamela Anderson

Janë shtuar edhe më shumë dyshimet për një lidhje të mundshme të milionerit shqiptar, Fatmir Hysenbelliu me yllin kinematografisë botërore,…

Më shumë »

Elita shfaqet duke peshkuar në bikini (Foto)

Moderatorja seksi e skenës kosovare nuk ndalet duke postuar foto provokuese në rrjete sociale, Ajo së fundi ka publikuar një…

Më shumë »

Modeli shqiptar që po çmend femrat, shikoni çfarë veprimi bëri sot

Alesio Aliaj, modeli shqiptar i ka kushtuar një ditë speciale partneres së tij, këtë të dielë, në ditën ndërkombëtare të…

Më shumë »

Aurela Gaçe: “E vetmja që në dasmë kam dashnorin dhe burrin”(Video)

Në një intervistë për gazetarin kosovar Labinot Gashi për KTV,  këngëtarja e njohur Aurela Gaçe ka treguar shakanë  që ka…

Më shumë »

3 këngët favorite për ta fituar sivjet Eurovizionin (Video)

Një ndër spektaklet më të ndjekura në Europë, Eurovizion, këtë vit mbahet në Kiev të Ukrainës. Pas dy gjysmëfinaleve, ku…

Më shumë »

Katy Perry akuzohet për kanibalizëm(Video)

Projekti ka tërhequr vëmendjen e publikut, duke marrë një numër klikimesh prej 5 milion klikimesh në vetëm 5 orë. Por,…

Më shumë »

Shakira është kokë e këmbë e dashuruar me Pique në klipin e ri

Këngëtarja e famshme Shakira publikon videokliopin zyrtar të këngës së saj më të fundit “Me Enamore”. Ku, ashtu siç u…

Më shumë »

Elsamedi dhe Ambra, zbulohet drama e jetës së syre (Foto)

Një modele dhe një reper bashkë, janë çifti klasik që jemi mësuar të dëgjojmë në botën e showbizit. Po cila…

Më shumë »

Nëna e Paul Walker tregon se ende e ka të freskët dhimbjen

Nëna e Paul Walker ka folur per humbjen e djalit të saj. Në një intervistë të dhënë së fundmi, Cheryl…

Më shumë »

Bebe Rexha këngën e re me reperin e famshëm amerikan

Këngëtarja me famë botërore nga Shqipëria ka paralajmëruar këngën e re. Këngë të cilën do ta sjell në bashkëpunim me Lil…

Më shumë »

Dua Lipa thotë se është e frikshme të punosh me Chris Martin (Foto)

Dua Lipa konfirmon se tani ka filluar të bashkëpunojë më vokalistin e bendit të njohur Coldplay, Chris Martin, për albumin…

Më shumë »

Ronaldo shijon pushimet në Ibiza(Foto)

Paparacët kanë haritur të fotografojnë Cristiano Ronaldo dhe të dashuren  e tij Georgina Rodriguez duke shfaqur fizikun e tyre tejet…

Më shumë »

Mesazh Tunës në këngën e re të Cozman? (Video)

Reperi i njohur, Cozman sapo ka lansuar projektin e tij të ri të titulluar ‘Yamborghini’. Në një pjesë e këngës…

Më shumë »

Aurela del me te brendëshme në rrugë

Aurela është femra e më e përfolur për format e saj trupore, por që asnjëherë nuk ka turp apo frikë…

Më shumë »

Kuptova se i dashuri më do për famën

Gjatë një interviste, Roza Lati foli edhe për të dashurin e saj duke deklaruar se kishte gjetur dikë me të…

Më shumë »

Ardit Gjebrea: Në mes të një motre dhe vellai- nëna

Natyrën e tij prej djali të mirë e ka shfaqur kaq e kaq herë. Ardit Gjebrea është vërtet djali i…

Më shumë »

Kastro Zizo nxjerr bllof Zajminën

Këngëtarja shumë e pëlqyer për publikun Zajmina ka deklaruar edhe më parë në emisionin “Rudina” të transmetuar në Televizionin Klan…

Më shumë »

Agron Llakaj: Vuaj nga një “sëmundje” e rrallë!

I ftuar i radhës në emisionin “Thumb” ka qenë aktori i njohur i humorit Agron Llakaj, i cili ka rrëfyer…

Më shumë »

‘Zbarkon’ Lazarati në Big Brother, hyn një çift i ri (Foto)

Big Brother është në gjysmë të lojës, por nga ajo që ndodhi sonte duket sikur nuk ka filluar ende Dy…

Më shumë »

Politikania më seksi sipas Arian Çanit është…

Arian Çani është një nga moderatorët më të njohur në Shqipëri. Me mjaft sezone me emisionin e tij ‘Zonë e…

Më shumë »

Lëngu detox i aktores së njohur, ja receta që i ndryshoi jetën

Dhe sa herë që Blake Lively zbulon ndonjë këshillë për mënyrën se si të kujdesemi për veten, të gjithë jemi…

Më shumë »

Aktorja turke e kërcenuar me jetë nga vajza e dashuruar në të

Aktorja turkë Melisa Asli Pamuk është padyshim që një vajzat turke më të bukura, jo më kot ajo u shpall…

Më shumë »

Anjeza Shahini arrin një tjetër sukses

Sipas burimeve këngëtarja shqiptare Anjeza Shahini pas suksesit historik që arriti në Eurovision në vitin 2004, këtë vit ajo do…

Më shumë »

BIG BROTHER, plasin treshet në krevat

Është një program i ndjekur mediatik dhe sa tregon një pjesë të realitetit ku jetojmë, me problemet dhe të mirat…

Më shumë »

Ky djalë te “Aldo morning” do ju shkrijë së qeshuri (VIDEO)

Biseda me një qytetar që ka telefonuar së fundmi, është bërë hit në rrjetet sociale pasi videoja e tij është…

Më shumë »

Nudo në majën më të lartë të malit Taranaki(Foto+16)

Vëmendja dhe ‘pelqimet’ e shumta në Instagram janë bërë një varësi ndaj shumë personave, sidomos modelet e PlayBoy-t. Një foto…

Më shumë »

Aktori i “Portokallisë” konfirmon ndarjen, e quan vjehrrën “ferrë”

Ndryshime të rëndësishme kanë ndodhur në jetën private të aktorit të njohur të humorit të “Portokalli”-së, Rezart Veleshnja. Pas dy…

Më shumë »

Publikohen fotot topless të Kate Middleton

Dukesha e Kembrixh, Kate Middleton në vitin 2002 është fotografuar nga disa paparacë, teksa merrte rreze dielli topless. Ajo dhe…

Më shumë »

Tallet me Kim Kardashian Balotelli

Sulmuesi i njohur është bërë sërish protagonist në rrjetet sociale duke ironizuar mjaft keq Kim Kardashian për disa foto të…

Më shumë »

Detajin që kurrë nuk e kemi vënë re tek këpucët e Jacky Kennedy’t (Foto)

Nuk është aspak rastësi pse Jacky Kennedy u bë një ikonë stili. Zonja e Parë si duket ka përshtatur deri…

Më shumë »

Rita Ora mahnit në “Met Gala” (Foto)

Mahnitëse. Rita kishte mbuluar flokët me një material dhe kjo gjë e bëri atë që të bie në sy. E…

Më shumë »

Veshjet e VIP-ave në “Met Gala” 2017(Foto)

Fustanet e gjata ishin ato të cilat u preferuan më tepër edhe këtë vit. Por e veçanta ishte që stili…

Më shumë »

Kur këngëtarja maqedonase pohonte: Nëse ndahet Maqedonia, do t`i bashkohem Kosovës

Këngëtarja e njohur maqedonase Tamara Angelovska ka dhënë një deklaratë të guximshme kohë më parë në emision “Zonë e lirë”…

Më shumë »

Pitt nuk e lejonte Jolie’n të adaptonte më fëmijë, ajo sot ka një lidhje të re

Pas raportimeve të fundit për dashurinë sekrete të Angelina Jolie me biznesmenin britanik, tash spekulohet se aktorja kishte vendosur të…

Më shumë »

Pritet dënimi për fansin e fiksuar të Madonnës (Video)

Tifoz i fiksuar i Madonnës është i gatshëm të padisë qytetin e Neë York’ut dhe policët e saj në një…

Më shumë »

Përçahet çifti i lesbikeve në “Big Brother”, Vivi tradhton Kein me Musën

ifti i lesbikeve të “Big Brother 9”, Kei dhe Vivi, tashmë janë përçarë. 30­vjeçarja Kei, me profesion punonjëse sociale, dhe…

Më shumë »

Bukuroshja Eva Longoria‘Nuk jam shtatzënë, (Foto)

Bukuroshja Eva Longoria do që të dini se ka ngrënë pa fund gjatë pushimeve. Aktorja 42-vjeçare ka mohuar lajmet mbi një…

Më shumë »

Arian Çani fotografohet me bashkëshorten dhe vajzën(Foto)

Ndonëse pranon se është personazhi më pa komplekse në Shqipëri, e vërteta është se Arian Çani kur vjen puna tek…

Më shumë »

Dokumentar mbi ikonën e muzikës pop Whitney Houston

Lansohet dhe shfaqet në kinematë nga 24 deri në 28 prill dokumentari “Whitney”. Dokumentari mbi jetën e një prej zërave…

Më shumë »

Gena pret flokët(Foto)

Deri më tani atë e kemi parë me flokë të gjata kacurrela. Mirëpo tashmë shohim  një Genë më ndryshe me flokë…

Më shumë »

Vdekja e Prince, gjinden qetësues të fortë në banesë

Një numër qetësuesish të fortë u gjetën në shtëpinë e Prince, pak kohë pas vdekjes së tij vitin e kaluar,…

Më shumë »

Lady Gaga pjesë e filmit të drejtuar nga aktori Bradley Cooper (Foto)

Vitin e kaluar ishte lajmëruar se Lady Gaga do të paraqitej në ribërjen (Remake) e filmit ‘A Star is Born'(1937)…

Më shumë »

Era Istrefi do të performojë në Coachella, festivali më i madh i muzikës në botë (Foto)

Në Kaliforni tashmë ka filluar Festivali i muzikës dhe artit “The Coachella Valley Music and Arts Festival”. Në këtë festival…

Më shumë »

Lady Gaga vjen me këngë të re (Audio)

Kënga e re e Lady Gaga’s me emrin “The Cure” është publikuar dhe më poshtë mund ta dëgjoni. Këngëtarja 31…

Më shumë »

Me një mesazh të fuqishëm, Aurela Gaçe publikon projektin e ri (Video)

Këngëtarja shqiptare ka publikuar këngën e saj të re. “S’mundem” quhet kënga e re e Aurelës e cila sjellë një…

Më shumë »

Këngëtarja shqiptare në top listat e Danimarkës (Video)

Këngetarja 20-vjeçare Argjentina Aslani me origjinë nga Tetova publikon hitin e saj “Deadline” dhe për një kohë të shkurtër ka…

Më shumë »

Nga lulet te bizhuteritë, ja dhuratat luksoze që fansi i bënte Luanës (Foto)

Tetë muaj terror, që nuk i kishte marrë kurrë seriozisht deri mbrëmjen e të mërkurës, kur Besmir Lila iu afrua…

Më shumë »

Nuk do e besoni çfarë i ka bërë Olen Çesari një vajze… është vërtetë e pabesueshme!

Me gjasa keni dëgjuar shpesh për femrat përfituese, që në restorante porosisin ç’ka më të shtrenjtë në menu, por jo…

Më shumë »

Ja çfarë e bën Jennifer Lopez të duket nga 47 vjeç në 27 (Foto)

Mund të kalosh me orë të tëra në Instagram-in e Jennifer Lopez, duke parë muskujt e saj të barkut, këmbët,…

Më shumë »

Linda Halimin e krahasojnë me një pornostare

Linda Halimi është përfaqësuesja shqiptare e Eurovizionit, që pritet të deputojë këngën “World” (Botë) në skenë e Kievit, më datë…

Më shumë »