Showbiz

CILËT ishin të ftuarit VIP që morën pjesë, në martesën surprizë të këngëtares

Ditën e djeshme është lidhur në martesë këngëtarja Ertila Koka, ndërkohë që nuk kanë munguar të jenë pjesë e eventit as kolegë të saj këngëtarë.

Eneda Tarifa, Maya, Erik duket pas asaj dite çdo gjë ka qenë mjaft e bukur për çiftin, sa kanë mbërritur në këtë ditë speciale.

Pas martesës së Turit dhe Orindës që e zgjati jehonën për pothuajse një muaj, dasmës së paralajmëruar mes Marinës dhe Getit apo Xhensilës dhe Besit ka pasur dhe nga ato që janë bërë pa shkaktuar shumë bujë.

Duket se kjo është vera e dasmave për shumë nga personazhet e showbizit shqiptar.

Ajo dhe bashkëshorti i saj Edgari janë njohur në një mënyrë shumë të veçantë disa vite më parë, në festën e Halloweenit.

Dhe mesa Ditën e djeshme është lidhur në martesë këngëtarja Ertila Koka, ndërkohë që nuk kanë munguar të jenë pjesë e eventit as kolegë të saj këngëtarë.

Show More

Related Articles