Lajme

Deputetit shqiptar i çojnë tufa me trëndafila në Kuvend (Foto)

Një surpriz e këncme ka ndodhur live në parlament .

Pasi Bashkim Fino feston ditëlindjen dhe me këtë rast dikush ka vendosur ta surprizojë.

Ndodh rrallë që një deputet të marrë lule gjithsesi mbetet një surpriz e bukur.

As vete Fino nuk u ka besuar syve kur ka parë lulet .

Më shumë

Artikuj të ngjashëm

%d bloggers like this: