ShowbizTe gjitha

Derisa pozonte “topless”, Kate Upton rrëzohet nga shkëmbi (Foto)

Do zinte faqet e para të medieve rozë me fotot e saj të setit të ri për revistën “Sport Illustrated”, por Kate Upton e ka bërë këtë më herë dhe për një tjetër arsye.

Bukuroshja 25-vjeçare është përballur me një incident ndërkohë që ka qenë duke xhiruar një set fotografik për revistën “Sport Illustrated”, gjatë kësaj jave.

Upton ishte duke qëndruar në një shkëmb, e veshur vetëm më një fund, para se të përfundonte në ujë.

Stafi i ka ardhur menjëherë në ndihmë modeles.

Pas këtij incidenti, Kate është fotografuar duke qeshur, ndërkohë që ishte e mbështjellë me një peshqir

Më shumë

Artikuj të ngjashëm

%d bloggers like this: