Lajme

E mbyti me sëpatë qenin në mes të Shkupit se lehte shumë (Video)

Një video e tmerrshme që shpërndahet në rrjetet sociale ku shihet një qen i ngordhur, i rrethuar me shumë gjak.

Aktori Visar Vishka ka shkruar ”Rri në kafe, vjen një manjak me sëpatë dhe me gjakftohtësi e mbyt qenin që ishte i shtrirë në tokë.”

Të pranishmit ishin të shqetësuar shumë nga kjo pamje.

Posted by Visar Vishka on Samstag, 29. April 2017

Show More

Related Articles