Lajme

E rëndë në Tiranë, shmanget ngjarja

Në zonën e Laprakës në Tiranë, mësohet se një burre ka pirë fotoksinë në një lokal.

Burime nga policia e kryeqytetit kanë bërë të ditur se kanë dërguar dosjen në prokurori për vlerësim, pasi rreth orës 12:00, në rrugën “Josif Pashko”, në një lokal, 52-vjeçari me inicialet F. J., banues në Tiranë, ka tentuar të vrasë veten duke pirë disa kokrra, të dyshuara fotoksinë.

Atij i është dhënë ndihma e parë dhe është dërguar në Qendrën Spitalore Universitare ‘Nënë Tereza’ ku ndodhet nën kujdesin e mjekëve, në gjendje të rëndë shëndetësore

Show More

Related Articles