Kulture

Edi Rama: Me këtë pamje të Llogarasë, ju uroj një ditë të mbarë (Foto)

Kryeministri i Shqiperisë Edi Rama ka zgjedhur të na urojë një ditë të mbarë me një foto mjaftë të bukur nga Llogaraja, aty ku pikërisht që prej dy ditësh është zhvendosur qeveria e re.

Ja statusi i plotë:

MIRËMËNGJES

dhe me këtë pamje të Llogarasë, ju uroj një ditë të mbarë.

Fotografia e Edi Rama

Show More

Related Articles