Showbiz

Fansja e ndal te makina Capital T, ky është reagimi i tij (Foto/Video)

Reperi i njohur Capital T është ndër më të pëlqyerit në vend.

Si shumë yje të njohur edhe Capo në këtë sezon veror është tejet i angazhuar me mbrëmje e koncerte të shumta muzikore.

E numri i shumtë i fansave të Capos është i padiskutueshëm.

Capo së fundmi ka marrë një befasi shumë të këndshme nga një fanse e tij.

Teksa Capo ishte në veturë, një fanse e hap derën dhe e përqafon atë.

Kjo fanse shihet tejet e emocionuar pasi ka takuar këngëtarin e preferuar.

Por, jo vetëm ajo. Edhe Capo si duket ka përjetuar të njëjtën gjë.

Këtë e ka bërë të ditur vetë ai përmes profilit të tij në Instastory.

Ai ka falënderuar shumë fansen e tij për dashurinë që ka ndaj tij.

“ I dua të gjithë fansat e mi, krejt pa përjashtime e sidomIs ata qe jon me mu prej ditës t’parë.

Dje njo prej juve mu ka afru te makina edhe reagimi jem u kon ky”, kishte shkruar Capo ku teksa publikon momentin e përqafimit me fansen.

“Faleminderit ty kushdo qe je!? Per përqafimin edhe per videon God Bless You”, kishte shkruar më tej Capo.

Ndryshe, “ANDIAMO”, është projekti i fundit nga Capo në bashkëpunim me Ardian Bujupin

Show More

Related Articles