Showbiz

Fejohet futbollisti i kombëtares Lenjani

Futbollisti i Kombëtares Shqiptare, Ermir Lenjani, është fejuar me një ceremoni tradicionale.

Ish-mbrojtësi i Renne e ka bërë publik lajmin nëpërmjet disa fotove nga ceremonia e fejesës të cilat i ka postuar në rrjetin social “Facebook”.

Nëpërmjet fotove Lenjani prezanton  të fejuarën e tij, një vajzë brune dhe shumë bukuroshe.

Vajza është e panjohur për publikun.

Më shumë

Artikuj të ngjashëm