Showbiz

Floriana Garo tregon aksidentin e rrezikshëm, amaneti i saj i fundit do ju çudisë (Video)

Nuk do ta besoni se çfarë “amaneti” ka lenë Floriana kur është aksidentuar në Indonezi

Në pamje të parë mund të duket një femër serioze, por Floriana Garo është edhe shumë aventuriere në të njëjtën kohë.

“Unë jam shumë aventueriere, jam tip që nuk kam frikë, hidhem nga avioni me parashutë, sportet ujore më pëlqejnë. Vjet isha në Indonezi me pushime dhe u rrëzova me motor, nuk theva gjë por pata një të vrarë shumë të madhe në gju. Sapo rashë dhe pashë veten thashë, mos emisioni”, ka thënë Garo në një intervistë për “Mos i fol shoferit”.

Më shumë

Artikuj të ngjashëm