Lifestyle

Françeska Jaçe publikon foto “hot”

Modelja dhe ish – banorja e Big Brother Albania, Françeska Jaçe gjithmonë është shquar për poza provokuese.

Këtë herë ka publikuar në rrjetet sociale foto ku duket e zhveshur.

Françeska ndodhet në ishullin grek të Mykonos duke kaluar disa ditë relaksi.

Gjatë ditës së sotme ajo publikuar një foto ku duket tërësisht nudo.

Show More

Related Articles