Showbiz

Gena nxjerr foto me dy vajzat bukuroshe (Foto)

Gena është një nga këngëtarët më të njohur brenda vendit dhe atje ku ka shqiptar falë viteve të tëra në skenë dhe këngëve të suksesshme që ai sjell.

Vetëm pak javë më parë, Lori Hoxha deklaroi se këngëtari i saj i preferuar ishte pikërisht ai.

Familja e Genës, pavarsisht famës së tij, ka qëndruar jashtë vëmëndjes, deri më tani!

Këngëtari ka prezantuar dy vajzat, tashmë dy zonjusha të rritura të cilat duken pothuaj si binjake me njëra-tjetrën.

Show More

Related Articles