Showbiz

Geta heq të brendshmet për të treguar rezultatet e arritura nga palestra (Foto)

‘Bodybuilderja’ Geta Beqa është njëra ndër femrat e pakta që ka arritur një trup kaq muskulor!

‘Bodybuilderja’ Geta Beqa është njëra ndër femrat e pakta që ka arritur një trup kaq muskulor.

Fituesja e medaljes së artë për titullin “Fitness Physique”, të cilin e mori vitin e kaluar në Budapest, Geta nuk heziton asnjëherë të ua tregojë edhe ndjekësve linjat që ka arritur t’i krijoj me punë dhe përkushtim.

Por imazhi i fundit flet më shumë se cilido, pasi bukuroshja seksi ka dalë gjysmë nudo, veç me një këmishë ku ka treguar të pasmet e formësuar.

Përkrah imazhit të publikuar në Instagram ajo ka marrë komente pozitive ku shumë ndjekës e kanë përgëzuar për rezultet e arritura por ka pasur edhe të atillë që e kanë kritikuar duke i thënë se e ka tepruar me këtë fotografi:

Më shumë

Artikuj të ngjashëm

%d bloggers like this: