Lajme

Greqi, ndalohet në Trikalla një mjet ku u sekuestruan 4 canta që përmbanin marijuanë

Greqi, ndalohet në Trikalla një mjet që ishte ngarkuar në kufirin e gjelbër greko-shqiptar. Mjeti u ndalua nga skuadra OPKE.
Në mjet u gjetën dhe sekuestruan 4 canta që përmbanin 35 pako me 65 kg 80 gram marijuanë.
Në pranga drejtuesi dhe pasagjeri, shtetas grek 32 dhe 31-vjec.

 

Show More

Related Articles