Lajme

Hipën në shtyllë i dehur dhe e zë korrenti, bë gjendje të rëndë 30 – vjeçari

Ditën e djeshme, në rrugën “Agush Gjergjevica” një shtetas në gjendje të dehur ka hypur në shtyllë dhe ka rënë në kontakt me rrymën elektrike.

Aktualisht ndodhet në spital në gjendje të rëndë.

Shtetasi në fjalë është një 30 – vjeçar me inicialet A. M, 30 vjeç, banues në Tiranë.

Policia bën me dije se ky shtetas ndodhet në spital në gjendje të rëndë.

Materialet proceduriale do t’i kalojnë Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Tiranë, për ngjarje aksidentale.

Më shumë

Artikuj të ngjashëm