Showbiz

Ilda Bejleri “çmend” mediat Greke, ja çfarë shkruajnë për të

Gazetarja e njohur e sportit,Ilda Bejleri, është një prej femrave më joshëse të televizioneve shqiptare. Falë pamjes së saj joshëse, fama e sa ka kaluarkufijtë shqiptar, duke u përhapur edhe në vendi fqinj, Greqi.

Këtë javë Ilda ka qenë me pushime në Greqi, dhe disa medja greke i kanë kushtuar vemendje të veçantë bukuroshes shqiptare, duke vënë në pah format e daj joshëse dhe talentin e saj në fushën e gazetarisë.

“Jo vetëm një gazetare e talentuar, por edhe një femër bombastike. Një prej gazetareve më seksi në botë”, ka shkruar gazeta greke LifeViews.

Show More

Related Articles