Showbiz

Ja çfarë premtimi i bëri Besi nuses së tij (Video)

Ka qenë një mbrëmje e madhe ajo e djeshmja, e Bes Kallakut dhe Xhensila Myrtezait. Por kulmi ka arritur kur Besi bëri premtimet e tij para nuses.

E kujt do i shkonte mëndja se Besi është dhe serioz por edhe shumë romantik.

Për më shumë ndiqni VIDEO-n.

Show More

Related Articles

%d bloggers like this: