Politike

Ja kush janë drejtuesit e ri të grupit parlamentar të LSI-së

Në një konferencë për mediat, zv/kryetari i LSI-së Luan Rama tha se janë zgjedhur 2 nënkryetarët e grupit parlamentar të LSI-së, sekretarja dhe zëdhënësja.

Rama tha gjithashtu se LSI do të riorganizohet për shkak edhe të situatës së re, duke qenë se partia tani është në opozitë.

Drejtuesit e grupit të LSI

Kryetar

Petrit  Vasili

Nënkryetar

Klajda Gjosha

Përparim Spahiu

Sekretare

Nora Malaj

Zëdhënës

Floida Kërpaçi

Më shumë

Artikuj të ngjashëm

%d bloggers like this: