Lajme

Ja si i rrjepin çunat e krimit udhëtarët në portin e Durrësit!

Ja si i rrjepin çunat e krimit udhetaret ne portin e Durresit!

Udhetari dixhital denoncon:
Ryshfetin prej 100 euro per pasagjere nga çunat e krimit ne portin e Durresit! Lexoni mesazhin e tij. sb

“Persh z. Berisha Doja tiu pergezoja per investimin qe keni bere gjat mandatit tuaj ne portin e Durresit prezantimi i pare me vendin tone eshte mbreslenes sidomos kur bene krahasimin e godines dhe rradheve ne portin e Barit.Perpara dy ditesh erdha nga Shqiperija per ne Itali.Shkak numri i madh i azilkerkuesve ne vendet e BE kerkesa e llogaris, ishte duke rritur kuotat (korruptive) te kalimit.
Mora nje shoqe e ftova ne shtepi mqs ne Itali eshte sezoni i uljeve te cmimeve te bente pazar se fillonin dhe femijet shkollen.Dispononte ftesen nga une dhe shumen e lekeve si turiste i than se kerkonin nje ”Kafe Lori” .
Nuk e kuptova cfare ishte ”Kafe Lori” me sqaroj se kafe Lori ishte 100 euro ne pashaporte. 87 euro bileta dhe siguracioni, 100 euro ”kafja” per dy dite ne Itali.
Na vajti skonto rroba Verasace .Korrupsjon haptaz fare ta thot polici tull e denojne qytetarin pse korruptoj”

Më shumë

Artikuj të ngjashëm

%d bloggers like this: