Lajme

Ja si i vesh ndrikull Manastirliu me detyrim punonjësit e shëndetesisë për të mbushur xhepat e vet!

Ja si i vesh ndrikull Manastirliu me detyrim punonjesit e shendetesise per te mbushur xhepat e vet!

Lexoni mesazhin e punonjesit dixhital! sb

“Doktor uroj te jesh mire dhe jete te gjate. Kjo ndrikulla e QSUT qe e kane bere ministre te Shendetesise tani po vesh gjasme me te njejtat uniforma te gjite stafin ne spitalet e rretheve te ngjashme me ato ne QSUT, 
Ky eshte jne korrupsion i paster i ndrikulles Manastirliu pasi ua nderroi kater here uniformat duke bere tendera korruptiv stafit te QSUT shkon edhe ben mega skandalin tani me te gjitha spitalet duke futur te njejten kompani.
Beqja me Ramen vodhen sa deshen n ekurriz te mjekeve dhe infermiereve me lloj lloj PPP-je kurse kjo ndrikulla tall menderen me uniforma se keto kane ngelur tani”

Më shumë

Artikuj të ngjashëm

%d bloggers like this: