Kuriozitete

Këndojnë nga shtrati i spitalit, bëhen hit në rrjetet sociale (Video)

Kur James Pineagar, 86 vjeç, u sëmur rëndë, mendoi se ishin ditët e fundit të jetës së tij.

Për shkak që Colleen, gruaja e tij qëndroi tek shtrati në çdo moment sa qëndroi në spital, ai dëshiroi të shprehë ndjenjat e tij për të përmes një kënge.

“Kjo është e veçantë për mua” i përshpëriste ai bashkëshortes.

Ai këndoi baladën “You are my sunshine” dhe Colleen iu bashkua në këndim të këngës së tyre të preferuar.

Kjo video është bërë hit në rrjetet sociale.

Shikojeni Videon:

Show More

Related Articles

Check Also

Close