ShowbizTe gjitha

Këngëtarja shkëlqen në dasmën e vëllait…

Morena Taraku marton vëllain, këngëtarja...

Si kunata si modelja duken me të vërtet bukur. 

Nata e mbrëmshme ishte mjaft e rëndësishme për familjen Taraku. Kjo ngaqë, vëllai i modeles dhe këngëtares së njohur, Morena Tarakut, po i dha fund beqarisë.

Kjo u kuptua nga fotografitë e hedhura në Instagram nga fotografi, Nehat Behrami, i cili uroi familjen Taraku si dhe nga  storiet që publikoi Morena.

Me flokë të lidhura, me fustan të zi me krahë të zbuluar, Morena duket aq bukur në dasmën e vëllaut.

Përveç Morenës, edhe kunata e saj shihet se është një bukuroshe e vërtetë.

Në bazë imazheve duket se bëhet fjalë për një dasmë tejet luksoze. Ambienti duket tejet përrallorë ashtu sikuse edhe nusja.

Show More

Related Articles