Showbiz

Këngëtarja shqiptare sërish shtatzënë, do bëhet nënë për herë të tretë

Është ftuar në emision “Prive” për të folur për bashkëpushimin e saj më të fundit me Mc Kreshën, por këngëtarja e njohur ka dhënë një lajm mjaft të mirë për publikun.

Ajo është shtatzënë, në pritje të fëmijës së saj të tretë. Po flasim për këngëtaren e njohur nga Kosova, Arta Bajramin.

Arta është në muajin e tretë të shtatzënisë. Ajo ka një vajzë e cila quhet Viktoria dhe një djalë me emrin Moris.

Më shumë

Artikuj të ngjashëm