Sport

Kombëtarja U21, Doka e Selmani në konferencë për shtyp (Video)

Sot paradite në ambjentet e FSHF-së, dy futbollistët e kombëtares U21, Albi Doka dhe Gentian Selmani kanë dalë në një konferencëpër shtyp.

Dy futbollistët  janë pjesë e grumbullimit të radhës të përfaqësues U21 të Shqipërisë për dy sfidat kualifikuese, më 31 gusht Irlandë e Veriut U21- Shqipëri U21 dhe 4 shtator Islandë U21 – Shqipëri U21 të vlefshme për Europianin e vitit 2019.

Mbrojtësi i talentuar i Tiranës dhe portieri i Lacit, kanë një objektiv të qartë për momentin të bëjnë mirë me kombëtaren e 21-vjecarëve por si Doka ashtu edhe Selmani ëndërrojnë që në të ardhmen të jenë pjesë e përfaqësues A.

Show More

Related Articles