Showbiz

Ky është mashkulli që i propozoi Encës për martesë (Foto)

Duke qenë një nga këngëtaret më të talentuara shqiptare dhe që sjell gjithnjë një stil të ri me videoklipet e saj, Enca padyshim pëlqehet nga të gjithë të rinjtë dhe ka shumë fansa.

Një nga këta fansa ka bërë plan për t’i propozuar Encës dhe këtë e ka treguar vetë këngëtarja.

Ajo ka postuar një foto nga komentet që ka marrë për këngën dhe njëri prej tyre shkruan: “Dua t’i propozoj Encës për martesë. Kush bën like do i ftoj në dasëm”.

Show More

Related Articles