Kuriozitete

Lojërat më të kërkuara për 2017-n

Mënyra e vetme për tu argëtuar ditët e sotme në kompjuter janë lojërat kompjuterike. Ja disa lojëra që ju duhet të luani në kohën tuaj të lirë.

1.Night in the Woods

Kjo lojë tregon një dramë urbane me karakter kryesor një mace që ju mund ta kontrolloni dhe të kryeni misione që nuk duken edhe aq të thjeshta. Ju mund ta blini atë për 50 paund në Steam.

2.Hollow Knight

Hollow Knight është një lojë shumë e ngjashme me Night in the Woods por me një histori tjetër, këtë radhë imagjinare.Kjo lojë ka një dizajn shumë të bukur grafik i cili do t’ju përfshijë edhe më shumë në lojë.

3.Sniper Elite 4

Kjo është një ndër seritë e vazhduara të lojës me famë botërore ku shumë lojtarë nga e gjithë bota mund të luajnë online apo të kryejnë misione.

4.Resident Evil 7

Për ata që kërkojnë lojra të frikshme kjo është loja e duhur. Kjo lojë paraqet ngjarje paranormale që ndodhin në histori të ndryshme, ku ti duhet të gjesh rrugëdaljen.

Show More

Related Articles