Showbiz

Luks dhe Lamborghini, ja shqiptarja VIP që po çmend Katarin

Dorina Mema aktualisht ndodhet në Katar ku së fundmi ka postuar një foto duke na ka zbuluar diçka që nuk e dinim.
Në një foto ku mban dorën e një personi, Dorina shkruan: “E kam një nënë në Katar. Familje mbretërore. E bekuar nga Zoti”.
Por përveç njohjes me familjen mbretërore, Dorina na ka treguar se bën një jetë luksi shkruan tabloid.
Pushimet në Katar dhe xhirot me Lamborghini e tregojnë më së miri këtë.

Show More

Related Articles