LajmeTe gjitha

Makina përfundon në market, plagosen dy persona …(Foto)

Dy këmbësorë janë plagosur si pasojë e një aksidenti me makinë. Të plagosurit janë dërguar në spital.

Policia lokale njofton se një automjet doli nga rruga dhe përfundoi në një market.

Sipas “Daily Mail”, automjeti “Ford Focus” u përplas në rrugën Edgware në orën 18:00 duke plagosur kalimtarët.

Më shumë

Artikuj të ngjashëm

%d bloggers like this: